Zamów szofera: (+48) 733 52 52 52 - Polityka prywatności i RODOWynajem kierowców mazowieckie

W całym województwie mazowieckim z dnia na dzień odnotowujemy wzrost zainteresowania usługami drink taxi, które stanowią jeden z podstawowych kierunków naszej działalności. To z jednej strony innowacyjne podejście do transportu, a z drugiej swoista misja, żeby w jakiś sposób przeciwdziałać wypadkom drogowym, których powodem jest alkohol.

Piłeś – nie jedź

Popatrz, jak niewiele dzieli od tragedii. Wystarczy wypić kilka kieliszków wina, kilka wódki, może sporo łyków piwa – nie dość, że wyklucza to możliwość legalnego prowadzenia auta, to grozi dekoncentracją. A w województwie mazowieckim nie brakuje dróg, na których łatwo rozbić się o drzewo, wjechać do rowu czy staranować pieszego czy rowerzysty. Na bani wszystko, co związane z wypadkami, jest bardziej możliwe...


Nie ryzykuj utraty zdrowia, życia czy po prostu prawa jazdy. Taxi Bania może załatwić Twój problem z transportem raz na zawsze. Wyobraź sobie, że jesteś gdzieś w województwie mazowieckim i świętujesz – urodziny, imieniny czy awans. Przyjechałeś na imprezę jako kierowca, ponieważ następnego dnia od rana potrzebujesz samochodu i dlatego chcesz szybko wracać do domu. Problem w tym, że po kielichu nie możesz tego zrobić... Co zrobić? Wsiadać do auta nabani? Zostawać na noc? Nie, jedna i druga możliwość odpadają. Mamy dobrą wiadomość: jest jeszcze Bania Taksi!

Odstawianie pojazdów w Mazowieckiem

Piłeś? Nie jedź! My zrobimy to za Ciebie. Nie chodzi o zwyczajną taksówkę, która po prostu mogłaby Cię odebrać z imprezy. Nasz cel jest bardziej ambitny. Przewieźć Cię pod wskazany adres wraz z samochodem! Jest to możliwe dzięki naszej całodobowej, funkcjonującej przez cały tydzień usługi Bania Auto.


Ty dzwonisz – my przyjeżdżamy. Ty pijesz – my jedziemy. Bez zbędnych problemów docierasz do domu nawet w stanie upojenia alkoholowego. Każda miejscowość w województwie mazowieckim jest nam dobrze znana, dlatego bez problemu i za niskie pieniądze odstawiamy auta na jego terenie. Budzisz się rano po imprezie w swoim łóżku i wyglądasz za okno, a Twój pojazd czeka na Ciebie – bezcenny widok.

PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa

Wynajem kierowcy
PoKielichu.pl
to bezpieczeństwo

W celu zagwarantowania państwu 100% bezpieczeństwa nasza firma posiada polisę ubezpieczeniową OC. Obejmuje ona wszystkie szkody w mieniu wyrządzone przez naszego kierowcę w trakcie wykonywanej usługi. Dotychczas nie odnotowaliśmy żadnej szkody. Nasz zespół tworzą wykwalifikowani kierowcy którzy wiedzą co to bezpieczeństwo.

Rabaty i promocje

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy rabaty – 10% i 15%.

Rabat 10%

Wystarczy że będziesz regularnie korzystał z usług odprowadzania pojazdów, każde zlecenie jest przez nas odnotowywane, przy 10-tym zleceniu otrzymują Państwo rabat 10% na stałe oraz kartę stałego klienta. Nasz kierowca poinformuje o otrzymaniu rabatu i weźmie od Państwa dane do wysłania karty stałego klienta.

Rabat 15%

Co zrobić aby uzyskać rabat 15% ? Wystarczy polecić nas znajomemu. Podaj nasz i swój numer znajomym, Twój znajomy decyduje się skorzystać z naszych usług i podaje nam Twój numer telefonu, my to rejestrujemy. Jeżeli 10-ciu Twoich znajomych tak zrobi otrzymujesz rabat 15% na stałe oraz kartę stałego klienta.

Promocja na start

Promocja na start – jeżeli korzystasz z naszych usług pierwszy raz przysługuje Ci jednorazowy rabat 10%. Upomnij się u kierowcy, jeżeli jedziesz z nami pierwszy raz.

Kontakt
Kliknij i zadzwoń: (+48) 733 52 52 52

PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa
PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa

Adres: ul. Broniewskiego 97, 01-876 Warszawa

E-mail:

Telefony:

Zamów szofera: (+48) 733 52 52 52

Zamów szofera: (+48) 796 755 153

Polub nas na Facebook'u