Zamów szofera: (+48) 733 52 52 52 - Polityka prywatności i RODOBania taxi Sopot

Nocni kierowcy, wyjeżdżając na drogę po zmierzchu, mierzą się z wieloma wyzwaniami. Sam wiesz, jak trudno odpowiednio ocenić odległość między pojazdami, przejechać bezpiecznie przez słabiej oświetlone fragmenty trasy, omijać przeszkody. Jeżeli dodatkowo jesteś „na bani”, oprócz utraty prawa jazdy grozi Ci także zrobienie czegoś, czego możesz żałować przez wiele następnych lat. Dlatego jeżeli wypiłeś i chcesz wrócić swoim autem do domu, zadzwoń po Bania Taxi!

Odstawianie po imprezie – wymóg sytuacyjny

Wyobraź sobie sytuację, w której bez żadnych konsekwencji podjeżdżasz na imprezę samochodem, po czym siadasz do stołu zastawionego drinkami. Na koniec dnia bez żadnych poważnych konsekwencji wsiadasz do własnego auta i jedziesz do domu. Brzmi jak sen? W Sopocie łatwo o jego realizację. Drink Taxi stwarza nową perspektywę korzystania z uroków nocnego życia, z ominięciem wszystkich zagrożeń.

Sprawdź, co znaczy idea „Ty pijesz, my jedziemy”, zwłaszcza że okazji nie brakuje. Możesz na przykład odwiedzać rodzinę albo załatwiać ważne, zakulisowe działania biznesowe. To zazwyczaj sprzyja otwarciu butelki, nawet jeśli się tego nie spodziewałeś. Czy prywatny szofer kiedykolwiek odbierał Cię z imprezy? Poznaj to uczucie w niezwyczajnej sytuacji!

Wynajem kierowców do zadań specjalnych

Witryna pokielichu.pl daje Ci szansę przekonania się, co znaczy bezpiecznie ominąć regułę „piłeś nie jedź”. Wystarczy, że zadzwonisz pod podany na stronie numer telefonu i określisz swoje położenie. Nocny kierowca zostaje podwieziony pod wskazany adres. Powierzasz mu kluczyki, a on, wykazując się szczególnym doświadczeniem, sprawnie i bez opóźnień odwozi Cię do domu.

100% dyskrecji i bezpieczeństwa – oto, co możemy zaoferować Ci w sytuacji, gdy koniecznie musisz dostać się do domu własnym samochodem, a ilość wypitego alkoholu zdecydowanie na to nie pozwala. Szofer w Sopocie za chwilę, na chwilę? Teraz to możliwe! Przekonaj się, że Bania Taksi wie, co znaczy odprowadzanie aut i ich pijanych właścicieli. Bez szumu i za niewielkie pieniądze prędko wylądujesz we własnej sypialni. Zapisz nasz numer na czarną godzinę...

PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa

Wynajem kierowcy
PoKielichu.pl
to bezpieczeństwo

W celu zagwarantowania państwu 100% bezpieczeństwa nasza firma posiada polisę ubezpieczeniową OC. Obejmuje ona wszystkie szkody w mieniu wyrządzone przez naszego kierowcę w trakcie wykonywanej usługi. Dotychczas nie odnotowaliśmy żadnej szkody. Nasz zespół tworzą wykwalifikowani kierowcy którzy wiedzą co to bezpieczeństwo.

Rabaty i promocje

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy rabaty – 10% i 15%.

Rabat 10%

Wystarczy że będziesz regularnie korzystał z usług odprowadzania pojazdów, każde zlecenie jest przez nas odnotowywane, przy 10-tym zleceniu otrzymują Państwo rabat 10% na stałe oraz kartę stałego klienta. Nasz kierowca poinformuje o otrzymaniu rabatu i weźmie od Państwa dane do wysłania karty stałego klienta.

Rabat 15%

Co zrobić aby uzyskać rabat 15% ? Wystarczy polecić nas znajomemu. Podaj nasz i swój numer znajomym, Twój znajomy decyduje się skorzystać z naszych usług i podaje nam Twój numer telefonu, my to rejestrujemy. Jeżeli 10-ciu Twoich znajomych tak zrobi otrzymujesz rabat 15% na stałe oraz kartę stałego klienta.

Promocja na start

Promocja na start – jeżeli korzystasz z naszych usług pierwszy raz przysługuje Ci jednorazowy rabat 10%. Upomnij się u kierowcy, jeżeli jedziesz z nami pierwszy raz.

Kontakt
Kliknij i zadzwoń: (+48) 733 52 52 52

PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa
PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa

Adres: ul. Broniewskiego 97, 01-876 Warszawa

E-mail:

Telefony:

Zamów szofera: (+48) 733 52 52 52

Zamów szofera: (+48) 796 755 153

Polub nas na Facebook'u