Zamów szofera: (+48) 733 52 52 52 - Polityka prywatności i RODONocni kierowcy Tarczyn

Tarczyn – jak dobrze tu być! Kiedy jednak przychodzi czas powrotu do domu, np. do Warszawy, pojawia się problem, szczególnie gdy za oknem noc, a Ty jesteś, co tu dużo mówić, na bani. W tej sytuacji niech nie przychodzą Ci do głowy nierozważne pomysły – postaw na bezpieczeństwo i zamów profesjonalne odprowadzanie Warszawa. Odstawianie aut po imprezie to usługa, którą proponują night riders.

Do Tarczyna i z powrotem bez ograniczeń

Choć Tarczyn znajduje się stosunkowo niedaleko Warszawy, bo tylko pół godziny jazdy samochodem od Śródmieścia, to komunikacja nocą praktycznie nie istnieje. Dostanie się stąd do stolicy to nielada wyzwanie, gdy zegarek pokazuje godziny nocne. Autobusy nie jeżdżą, pociągi nie kursują, a taksówki stanowią wydatek nie na Twoją kieszeń. Tymczasem już za chwilę musisz wracać i wyjeżdżać z Tarczyna – i to nie samemu, ale razem ze swoim autem, którego nie możesz pozostawić ani prowadzić, bo jesteś po kielichu. Co począć? Night Drivers wybawiają Cię z kłopotów!

Niezależnie od tego, czy jesteś w Tarczynie, Warszawie, czy jakiejkolwiek innej miejscowości w województwie mazowieckim i potrzebne Ci pewne, bezpieczne i niedrogie odstawianie samochodów, Twój prywatny szofer jest w każdej chwili do Twojej dyspozycji! Nasze hasło: Ty pijesz, my jedziemy. Identyfikujemy się również z przesłaniem sloganu „Piłeś? Nie jedź!”, w ramach którego poniekąd świadczymy nasze usługi.

Prywatny szofer w Tarczynie

Twój prywatny kierowca pozwala Ci wrócić do domu Twoim autem, nawet kiedy jesteś nabani. Teleporter odprowadzanie? Bania taksi? Nazwij nas, jak chcesz – liczy się przede wszystkim Twoje zadowolenie! Pracujemy dla Twojej wygody – zapomnij o męczącej podróży autobusem na imprezę i zamawianiu drogiej taksówki, żeby dotrzeć nią do domu. Po prostu jedź swoim samochodem i pij, ile sobie życzysz, a jak tylko zechcesz wracać, zamów odwożenie po imprezie. Właśnie o takim komforcie marzysz, prawda?

Teraz wyobraź sobie, ile czasu – i pieniędzy – oszczędzasz dzięki usłudze odwożenie po imprezie z Tarczyna lub odwrotnie, do Tarczyna. Taksówka, autobus, przesiadki, dojście z przystanku do domu – uwzględniając podróż w obie strony, to wszystko zajmie Ci co najmniej dwie godziny, podczas gdy własnym autem obrobisz się w krócej niż godzinę. Wszystko to możliwe dzięki Bania Auto – firmie, której możesz zaufać, jeśli chodzi o wynajem kierowcy w Tarczynie i całym województwie mazowieckim. To lepsze niż aplikacja Wegoo!

PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa

Wynajem kierowcy
PoKielichu.pl
to bezpieczeństwo

W celu zagwarantowania państwu 100% bezpieczeństwa nasza firma posiada polisę ubezpieczeniową OC. Obejmuje ona wszystkie szkody w mieniu wyrządzone przez naszego kierowcę w trakcie wykonywanej usługi. Dotychczas nie odnotowaliśmy żadnej szkody. Nasz zespół tworzą wykwalifikowani kierowcy którzy wiedzą co to bezpieczeństwo.

Rabaty i promocje

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy rabaty – 10% i 15%.

Rabat 10%

Wystarczy że będziesz regularnie korzystał z usług odprowadzania pojazdów, każde zlecenie jest przez nas odnotowywane, przy 10-tym zleceniu otrzymują Państwo rabat 10% na stałe oraz kartę stałego klienta. Nasz kierowca poinformuje o otrzymaniu rabatu i weźmie od Państwa dane do wysłania karty stałego klienta.

Rabat 15%

Co zrobić aby uzyskać rabat 15% ? Wystarczy polecić nas znajomemu. Podaj nasz i swój numer znajomym, Twój znajomy decyduje się skorzystać z naszych usług i podaje nam Twój numer telefonu, my to rejestrujemy. Jeżeli 10-ciu Twoich znajomych tak zrobi otrzymujesz rabat 15% na stałe oraz kartę stałego klienta.

Promocja na start

Promocja na start – jeżeli korzystasz z naszych usług pierwszy raz przysługuje Ci jednorazowy rabat 10%. Upomnij się u kierowcy, jeżeli jedziesz z nami pierwszy raz.

Kontakt
Kliknij i zadzwoń: (+48) 733 52 52 52

PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa
PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa

Adres: ul. Broniewskiego 97, 01-876 Warszawa

E-mail:

Telefony:

Zamów szofera: (+48) 733 52 52 52

Zamów szofera: (+48) 796 755 153

Polub nas na Facebook'u