Zamów szofera: (+48) 733 52 52 52 - Polityka prywatności i RODOBania taxi Knurów

Po kielichu fantazja podpowiada wiele rzeczy, ale pamiętaj o złotej zasadzie: piłeś, nie jedź. Odpowiesz: łatwo powiedzieć! Przyjechałem samochodem i muszę wrócić do domu, nie mogę go tutaj zostawić! OK, w takim razie mamy dla Ciebie idealną propozycję: night riders z Bania Taxi czekają na Twój telefon.

Wynajęcie kierowcy w Knurowie

Pewnych wydarzeń nie da się przewidzieć. Skąd miałeś wiedzieć, że jadąc na obiad do rodziny, spotkanie znacznie się przedłuży, a na stole pojawi się alkohol? Albo że rozmowa biznesowa zejdzie na nieformalne tory i w celu ustalenia detali umowy sięgniecie po butelkę whisky? W zasadzie nie ma znaczenia, co piłeś i dlaczego. Po alkoholu, dla bezpieczeństwa i ze względu na obowiązujące przepisy, po prostu nie wsiadasz za kółko. Jednak, mówiąc wprost, na bani czy nie, pora jechać do domu. Skoro samodzielne prowadzenie odpada, jaki masz wybór, przebywając w Knurowie?

Twoją sytuację poprawia fakt działania na tym obszarze nocnych kierowców, czyli prywatnych szoferów do wynajęcia od zaraz, na chwil ę. Reguła jest prosta – Ty piłeś, my jedziemy. Podjeżdżamy pod wskazany adres w możliwie jak najkrótszym czasie, przekazujesz nam kluczyki, a my Cię podwozimy, dokąd chcesz – Twoim samochodem, który następnie odstawiamy na wskazane miejsce. Odprowadzanie auta, z Tobą na pokładzie, to dla nas czysta przyjemność.

Tanie odprowadzanie po kielichu

Jedziemy do Twojego domu najszybszą trasą, bez kombinacji. Nie zatrudniamy niedoświadczonych, najmłodszych kierowców – stawiamy na bezpieczeństwo i doświadczenie. Żaden prywatny szofer zrzeszony w Bania Taxi na terenie Knurowa i okolic nie zadaje zbędnych pytań, każdy zapewnia natomiast maksimum dyskrecji.

Zanim wsiądziesz do samochodu, wyruszając w drogę, zastanów się dwa razy – czy na pewno ten dzień nie skończy się na alkoholowej degustacji? Skoro jednak już jesteś w tej sytuacji, nie pora na wyrzucanie sobie niekonsekwencji. Lepiej od razu zadzwoń pod numer telefonu pokielichu.pl i oczekuj na przyjazd swoistego „drink taxi”. Nocny kierowca na telefon? Ta usługa zaskoczy Cię niską ceną! Twoje auto powinno być dziś w trzeźwych, pewnych rękach. Odwieziemy Cię prosto pod dom.

PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa

Wynajem kierowcy
PoKielichu.pl
to bezpieczeństwo

W celu zagwarantowania państwu 100% bezpieczeństwa nasza firma posiada polisę ubezpieczeniową OC. Obejmuje ona wszystkie szkody w mieniu wyrządzone przez naszego kierowcę w trakcie wykonywanej usługi. Dotychczas nie odnotowaliśmy żadnej szkody. Nasz zespół tworzą wykwalifikowani kierowcy którzy wiedzą co to bezpieczeństwo.

Rabaty i promocje

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy rabaty – 10% i 15%.

Rabat 10%

Wystarczy że będziesz regularnie korzystał z usług odprowadzania pojazdów, każde zlecenie jest przez nas odnotowywane, przy 10-tym zleceniu otrzymują Państwo rabat 10% na stałe oraz kartę stałego klienta. Nasz kierowca poinformuje o otrzymaniu rabatu i weźmie od Państwa dane do wysłania karty stałego klienta.

Rabat 15%

Co zrobić aby uzyskać rabat 15% ? Wystarczy polecić nas znajomemu. Podaj nasz i swój numer znajomym, Twój znajomy decyduje się skorzystać z naszych usług i podaje nam Twój numer telefonu, my to rejestrujemy. Jeżeli 10-ciu Twoich znajomych tak zrobi otrzymujesz rabat 15% na stałe oraz kartę stałego klienta.

Promocja na start

Promocja na start – jeżeli korzystasz z naszych usług pierwszy raz przysługuje Ci jednorazowy rabat 10%. Upomnij się u kierowcy, jeżeli jedziesz z nami pierwszy raz.

Kontakt
Kliknij i zadzwoń: (+48) 733 52 52 52

PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa
PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa

Adres: ul. Broniewskiego 97, 01-876 Warszawa

E-mail:

Telefony:

Zamów szofera: (+48) 733 52 52 52

Zamów szofera: (+48) 796 755 153

Polub nas na Facebook'u