Zamów szofera: (+48) 733 52 52 52 - Polityka prywatności i RODOWynajem kierowcy mazowieckie

Zapewne mieszkasz w województwie mazowieckim. Czy wiesz, że wynajem kierowcy w tym regionie leży w zasięgu Twojej kieszeni? Usługi Bania Car są stworzone dla Ciebie, jeżeli potrzebujesz szofera od zaraz, choćby w najbardziej ekstremalnych warunkach. Poznaj nasze możliwości i zapamiętaj numer, który warto zapisać w telefonie.

Odstawianie aut po imprezie

Województwo mazowieckie, tak ważne dla polskiej kultury i gospodarki, jest pełne miejscowości, w których można się dobrze zabawić. W lokalu, prywatnym mieszkaniu, rodzinnym domu – przyjęć nie brakuje. Lubisz spędzać czas z przyjaciółmi? To naturalne, że czasami spotkacie się na dłużej, a na stół wjedzie butelka ulubionego trunku. Gorzej, jeżeli tego dnia jesteś kierowcą. Co zrobić, gdy koniecznie musisz wracać do domu, a jesteś już na bani? Cóż... Ty pijesz, my jedziemy! Night Riders jest ekipą wprost stworzoną dla Ciebie na ten moment. Dzwonisz, oddajesz nam kluczyki. Jedziesz z nami lub zlecasz po prostu odstawienie pojazdu. Dyskretnie, bezpiecznie, za niewielkie pieniądze. Brzmi kusząco?


W województwie mazowieckim w każdej chwili możesz wynająć nas w roli prywatnych szoferów. Ze względu na awarię samochodu, niedyspozycję czy po prostu nagłą potrzebę – Bania Taksi zawsze pomaga w trudnych sytuacjach. Nie przejmuj się wymogami sytuacji, nawet na ostatnią chwilę Night Drivers są w stanie dowieźć Cię tam, dokąd chcesz.

Bezpieczeństwo i inne korzyści

Zwróć uwagę, jaki to komfort mieć prywatnego szofera. Wydajesz dyspozycję i samochód rusza w drogę. Możesz spać, pracować lub rozmawiać przez telefon. Niezależnie od swojego samopoczucia wiesz, że pojazd pokonuje drogę bezpiecznie, a Ty nie ryzykujesz utraty prawa jazdy.


Oszczędzasz pieniądze, ponieważ odprowadzanie pojazdów w Mazowieckiem jest tańsze, niż myślisz. Odstawianie po imprezie to praktycznie podobny koszt do taksówki. Zamiast kombinować, wybierz najprostsze rozwiązania. Nocny kierowca pomoże Ci spokojnie pokonać drogę. Zadzwoń już teraz i umów się na pierwszy (lub kolejny) wspólny kurs!

PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa

Wynajem kierowcy
PoKielichu.pl
to bezpieczeństwo

W celu zagwarantowania państwu 100% bezpieczeństwa nasza firma posiada polisę ubezpieczeniową OC. Obejmuje ona wszystkie szkody w mieniu wyrządzone przez naszego kierowcę w trakcie wykonywanej usługi. Dotychczas nie odnotowaliśmy żadnej szkody. Nasz zespół tworzą wykwalifikowani kierowcy którzy wiedzą co to bezpieczeństwo.

Rabaty i promocje

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy rabaty – 10% i 15%.

Rabat 10%

Wystarczy że będziesz regularnie korzystał z usług odprowadzania pojazdów, każde zlecenie jest przez nas odnotowywane, przy 10-tym zleceniu otrzymują Państwo rabat 10% na stałe oraz kartę stałego klienta. Nasz kierowca poinformuje o otrzymaniu rabatu i weźmie od Państwa dane do wysłania karty stałego klienta.

Rabat 15%

Co zrobić aby uzyskać rabat 15% ? Wystarczy polecić nas znajomemu. Podaj nasz i swój numer znajomym, Twój znajomy decyduje się skorzystać z naszych usług i podaje nam Twój numer telefonu, my to rejestrujemy. Jeżeli 10-ciu Twoich znajomych tak zrobi otrzymujesz rabat 15% na stałe oraz kartę stałego klienta.

Promocja na start

Promocja na start – jeżeli korzystasz z naszych usług pierwszy raz przysługuje Ci jednorazowy rabat 10%. Upomnij się u kierowcy, jeżeli jedziesz z nami pierwszy raz.

Kontakt
Kliknij i zadzwoń: (+48) 733 52 52 52

PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa
PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa

Adres: ul. Broniewskiego 97, 01-876 Warszawa

E-mail:

Telefony:

Zamów szofera: (+48) 733 52 52 52

Zamów szofera: (+48) 796 755 153

Polub nas na Facebook'u