Zamów szofera: (+48) 733 52 52 52 - Polityka prywatności i RODOBania taxi Błonie

Night Driver zawsze czuwa nad Twoim bezpieczeństwem. Do miejscowości Błonie może przyjechać po Twoim jednym telefonie. To kierowca do wynajęcia, szofer do zadań specjalnych. Wiesz, że możesz na niego liczyć. Na bani nie warto podejmować zbędnego ryzyka, lepiej posłuchać głosu rozsądku. Mamy dla Ciebie wyjątkową propozycję – Bania Auto melduje się do nowej misji!

Prywatny kierowca od zaraz

To zrozumiałe, że czasami znajdujesz się w nietypowej sytuacji. Dajmy konkretny przykład. Jedziesz w odwiedziny, np. do rodziny. Atmosfera szybko się rozluźnia, humory wyraźnie poprawia krążąca po stole butelka. Ty jako kierowca początkowo odmawiasz, ale po chwili... decydujesz się. Po kielichu nic się przecież nie wydarzy... Tak się mówi. Supeł rozwiązany, a po kilku kolejkach jesteś już nabani. A na pewno w stanie niepozwalającym prowadzić pojazd mechaniczny.


Nie zgadasz się z tak surową opinią. Chcesz jechać do domu, a nawet musisz, ponieważ od rana czekają obowiązki, wyjazdy, tymczasem tu nie ma jak nocować, a odwożenie po imprezie przez kogokolwiek z bliskich odpada. Czarny sen? Jak najbardziej. Dobrze wiesz, że jeżeli zaryzykujesz prowadzenie, możesz wiele stracić. Prawo jazdy, zdrowie, samochód, życie, wolność. Żaden z tych scenariuszy nie jest przyjemny. Alkohol to fajny dodatek do spotkania, ale kierowcy po prostu nie powinni go spożywać. Koniec, kropka. No dobra, ale co z odstawianiem aut? Błonie nie leżą przecież w samym centrum regionu.

Drink Taxi – skuteczna pomoc dla pijanego kierowcy

Nie zamówisz taksówki, ale możesz zamówić szofera, który przejmie Twoje auto i pojedzie nim do domu razem z Tobą na pokładzie – najkrótszą możliwą drogą. Sprawdź Bania Taxi Cennik – te usługi wcale nie są tak drogie, jak mogłoby się wydawać. Ty pijesz, my jedziemy. Fantastycznie, że podejmujesz tę rozsądną decyzję. Odprowadzanie Warszawa – Błonie to nasza specjalność!


Teleporter, odprowadzanie, odwożenie. Nazwij to, jak chcesz – pokielichu.pl po prostu dyskretnie rozwiązuje kłopoty. Wygodnie wracasz do domu, a nasz night driver samodzielnie radzi sobie z przyjazdem i powrotem. Na chwilę oddaj kluczyki i zatop się w miękkim fotelu. Błonie, nadchodzimy! Jesteśmy Bania Auto!

PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa

Wynajem kierowcy
PoKielichu.pl
to bezpieczeństwo

W celu zagwarantowania państwu 100% bezpieczeństwa nasza firma posiada polisę ubezpieczeniową OC. Obejmuje ona wszystkie szkody w mieniu wyrządzone przez naszego kierowcę w trakcie wykonywanej usługi. Dotychczas nie odnotowaliśmy żadnej szkody. Nasz zespół tworzą wykwalifikowani kierowcy którzy wiedzą co to bezpieczeństwo.

Rabaty i promocje

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy rabaty – 10% i 15%.

Rabat 10%

Wystarczy że będziesz regularnie korzystał z usług odprowadzania pojazdów, każde zlecenie jest przez nas odnotowywane, przy 10-tym zleceniu otrzymują Państwo rabat 10% na stałe oraz kartę stałego klienta. Nasz kierowca poinformuje o otrzymaniu rabatu i weźmie od Państwa dane do wysłania karty stałego klienta.

Rabat 15%

Co zrobić aby uzyskać rabat 15% ? Wystarczy polecić nas znajomemu. Podaj nasz i swój numer znajomym, Twój znajomy decyduje się skorzystać z naszych usług i podaje nam Twój numer telefonu, my to rejestrujemy. Jeżeli 10-ciu Twoich znajomych tak zrobi otrzymujesz rabat 15% na stałe oraz kartę stałego klienta.

Promocja na start

Promocja na start – jeżeli korzystasz z naszych usług pierwszy raz przysługuje Ci jednorazowy rabat 10%. Upomnij się u kierowcy, jeżeli jedziesz z nami pierwszy raz.

Kontakt
Kliknij i zadzwoń: (+48) 733 52 52 52

PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa
PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa

Adres: ul. Broniewskiego 97, 01-876 Warszawa

E-mail:

Telefony:

Zamów szofera: (+48) 733 52 52 52

Zamów szofera: (+48) 796 755 153

Polub nas na Facebook'u