Zamów szofera: (+48) 733 52 52 52 - Polityka prywatności i RODOBania taxi Grodzisk Mazowiecki

Jeżdżenie samochodem po kielichu jest beznadziejnym pomysłem niezależnie od tego, czy Twoim miejscem zamieszkania jest Warszawa, czy Grodzisk Mazowiecki. Nocni kierowcy są szoferami, którzy w innowacyjny sposób wspierają Twój powrót do domu. Sprawdź, na jakich warunkach i w jakich sytuacjach Twoje auto trafia razem z Tobą do domu, a Ty nie ponosisz konsekwencji.

Odstawianie po imprezie w Grodzisku Mazowieckim

Wiemy już, w jakiej miejscowości toczy się ta opowieść. Zajeżdżasz na imprezę w rodzinnym lub przyjacielskim gronie. Wiesz, że nie możesz pić alkoholu, ponieważ za kilka godzin pora być w domu, a samochód jest koniecznie potrzebny od rana, choćby dlatego, że jedziesz do pracy. Plany ulegają niebezpiecznej weryfikacji – na stole pojawia się butelka, a Ty pijesz i po chwili jesteś już na bani, ujmując rzecz najprościej, jak się da.

Drink and drive? Nie w takiej formie! Dobrze wiesz, ile ryzykują kierowcy wsiadający za kółko po kielichu. Droga na drzewo lub do więziennej celu wiedzie właśnie przez procent w szklance lub butelce, który poprzedza przekręcenie stacyjki. Mało to wypadków miało miejsce, gdy odstawianie aut na siłę wzięło górę nad rozsądkiem i trzeźwością? Na szczęście zamiast się wymądrzać i moralizować mamy dla Ciebie konkretną propozycję: Taxi Bania.

Ty pijesz, my jedziemy

Również w Grodzisku Mazowieckim działają usługi przypominające swoją wygodą aplikacje w rodzaju Wegoo. Nasza firma specjalizuje się jednak w czymś, co można nazwać night taxi. Reguły gry są proste. Dzwonisz o dowolnej porze, nawet w środku nocy i zgłaszasz chęć odstawienia auta, wraz z Tobą na pokładzie. Twój wykwalifikowany, prywatny szofer pojawia się na miejscu i przejmuje kluczyki od Twojego auta. Prostą drogą i bez zbędnego szumu wracasz do domu.

Oszczędzasz pieniądze, niwelujesz ryzyko. Odprowadzanie Warszawa – Grodzisk Mazowiecki jest tańsze, niż myślisz. Auto przemierza nocną trasę, a Ty odpoczywasz w charakterze pasażera. Rano korzystasz ze swojego samochodu, nie musisz odbierać go z żadnego parkingu czy spod domu znajomych. Piłeś? Nie jedź! Odwieziemy Cię pod sam dom!

PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa

Wynajem kierowcy
PoKielichu.pl
to bezpieczeństwo

W celu zagwarantowania państwu 100% bezpieczeństwa nasza firma posiada polisę ubezpieczeniową OC. Obejmuje ona wszystkie szkody w mieniu wyrządzone przez naszego kierowcę w trakcie wykonywanej usługi. Dotychczas nie odnotowaliśmy żadnej szkody. Nasz zespół tworzą wykwalifikowani kierowcy którzy wiedzą co to bezpieczeństwo.

Rabaty i promocje

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy rabaty – 10% i 15%.

Rabat 10%

Wystarczy że będziesz regularnie korzystał z usług odprowadzania pojazdów, każde zlecenie jest przez nas odnotowywane, przy 10-tym zleceniu otrzymują Państwo rabat 10% na stałe oraz kartę stałego klienta. Nasz kierowca poinformuje o otrzymaniu rabatu i weźmie od Państwa dane do wysłania karty stałego klienta.

Rabat 15%

Co zrobić aby uzyskać rabat 15% ? Wystarczy polecić nas znajomemu. Podaj nasz i swój numer znajomym, Twój znajomy decyduje się skorzystać z naszych usług i podaje nam Twój numer telefonu, my to rejestrujemy. Jeżeli 10-ciu Twoich znajomych tak zrobi otrzymujesz rabat 15% na stałe oraz kartę stałego klienta.

Promocja na start

Promocja na start – jeżeli korzystasz z naszych usług pierwszy raz przysługuje Ci jednorazowy rabat 10%. Upomnij się u kierowcy, jeżeli jedziesz z nami pierwszy raz.

Kontakt
Kliknij i zadzwoń: (+48) 733 52 52 52

PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa
PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa

Adres: ul. Broniewskiego 97, 01-876 Warszawa

E-mail:

Telefony:

Zamów szofera: (+48) 733 52 52 52

Zamów szofera: (+48) 796 755 153

Polub nas na Facebook'u