Zamów szofera: (+48) 733 52 52 52 - Polityka prywatności i RODOBania taxi Łomianki

Odstawianie pojazdów w Łomiankach zostaw specjalistom i nie chodzi wcale o szajkę złodziei samochodów, mimo że warto oddać kluczyki ludziom, którzy za chwilę po Ciebie przyjadą. Nie, nie reklamujemy regionalnego kryminału, a wręcz przeciwnie: przeciwdziałamy potencjalnej tragedii. Krótko mówiąc, dokładamy do swoich usług kolejną, tym razem nastawioną na odbiór z imprezy kierowców po kielichu.

Night Drivers Łomianki

Odwożenie po imprezie jest smutnym i uciążliwym obowiązkiem dla organizatorów imprez lub niepijących członków rodziny. Ale co w sytuacji, gdy zajeżdżasz, na przykład do wspomnianych Łomianek, własnym autem, chcąc wracać, jesteś już na bani po kilku kielichach, a okazuje się, że absolutnie nikt nie ma możliwości prowadzenia Twojego auta?

Dobrze wiesz, jak kończą się nocne eskapady pod wpływem alkoholu. Bania sprzyja nieracjonalnym, niebezpiecznym ruchom. Wjeżdżanie do rowów, przejeżdżanie pieszych, wyprzedzanie na trzeciego, zasypianie za kierownicą. Ech, czy naprawdę trzeba to przypominać i sugerować „piłeś nie jedź!”? Poza wszystkim promile w wydychanym powietrzu oznacza wysokie prawdopodobieństwo szybkiej utraty prawa jazdy.

Odstawianie aut przez profesjonalistów

Łomianki, Warszawa, Poznań, Kraków. Jeździmy w całej Polsce. Jako Night Riders jesteśmy w stanie uratować Twoją nietypową sytuację, w której wypiłeś i nie możesz prowadzić, a spieszysz się do domu i nie masz możliwości noclegu ani zostawienia auta. Zadzwoń choćby teraz. Nawet jeżeli na zegarze wybiła trzecia w nocy, Bania Car jest do Twojej dyspozycji. Kierowca do wynajęcia dociera na miejsce niezwłocznie i… zabiera od Ciebie kluczyki.

Chcesz wracać do domu jak VIP? Siadaj do swojego auta jako pasażer, a nasz człowiek, z ogromnym doświadczeniem i porządnym etosem pracy, zabiera się za działania. Jedzie pod wskazany adres najkrótszą możliwą drogą z zachowaniem maksymalnego bezpieczeństwa i spokoju. Zmierzasz dokładnie tam, gdzie chcesz przenocować i zostawić samochód. Rano będziesz mógł go od razu użyć. Dziś kładź się spać z myślą, że wybrałeś rozsądne rozwiązanie. I co najważniejsze: Twój portfel wcale nie uszczuplał!

PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa

Wynajem kierowcy
PoKielichu.pl
to bezpieczeństwo

W celu zagwarantowania państwu 100% bezpieczeństwa nasza firma posiada polisę ubezpieczeniową OC. Obejmuje ona wszystkie szkody w mieniu wyrządzone przez naszego kierowcę w trakcie wykonywanej usługi. Dotychczas nie odnotowaliśmy żadnej szkody. Nasz zespół tworzą wykwalifikowani kierowcy którzy wiedzą co to bezpieczeństwo.

Rabaty i promocje

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy rabaty – 10% i 15%.

Rabat 10%

Wystarczy że będziesz regularnie korzystał z usług odprowadzania pojazdów, każde zlecenie jest przez nas odnotowywane, przy 10-tym zleceniu otrzymują Państwo rabat 10% na stałe oraz kartę stałego klienta. Nasz kierowca poinformuje o otrzymaniu rabatu i weźmie od Państwa dane do wysłania karty stałego klienta.

Rabat 15%

Co zrobić aby uzyskać rabat 15% ? Wystarczy polecić nas znajomemu. Podaj nasz i swój numer znajomym, Twój znajomy decyduje się skorzystać z naszych usług i podaje nam Twój numer telefonu, my to rejestrujemy. Jeżeli 10-ciu Twoich znajomych tak zrobi otrzymujesz rabat 15% na stałe oraz kartę stałego klienta.

Promocja na start

Promocja na start – jeżeli korzystasz z naszych usług pierwszy raz przysługuje Ci jednorazowy rabat 10%. Upomnij się u kierowcy, jeżeli jedziesz z nami pierwszy raz.

Kontakt
Kliknij i zadzwoń: (+48) 733 52 52 52

PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa
PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa

Adres: ul. Broniewskiego 97, 01-876 Warszawa

E-mail:

Telefony:

Zamów szofera: (+48) 733 52 52 52

Zamów szofera: (+48) 796 755 153

Polub nas na Facebook'u