Zamów szofera: (+48) 733 52 52 52 - Polityka prywatności i RODOWynajem kierowców Gdańsk

Bania Car równa się sprawność, szybkość, niskie ceny. Przekonaj się, że również w Polsce, odprowadzanie Warszawa, Gdańsk czy Poznań to kwestia jednego telefonu. Wyciągnij wnioski z błędów innych kierowców i nigdy nie dopuść do niebezpiecznej sytuacji na drodze po kielichu. Drink and Drive... with us!

Kierowcy w Gdańsku już wiedzą...

...że Bania Auto jest do ich dyspozycji przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Bez najmniejszego problemu służymy Ci pomocą nawet o najdziwniejszych porach dnia. Wróćmy do początku. Skąd wziął się pomysł na Bania Taksi? Cóż, wypływa on z troski o bezpieczeństwo na polskich drogach. Wszyscy znamy przykre statystyki. Rozliczne wypadki, także w Gdańsku, mają alkoholowe promile w tle. Ciągle jeszcze zbyt wielu kierowców podejmuje ryzykowną decyzję, żeby prowadzić pod wpływem. Zdecydowanie sprzeciwiamy się takiej nieodpowiedzialności.


Przecież wiesz, że bania powoduje dekoncentrację, nieuwagę, skłonność do niebezpiecznej brawury. W połączeniu z utrudnionymi warunkami drogowymi często przynosi to tragiczne skutki. W najlepszym razie skończy się na utracie prawa jazdy, a przecież tego nie chcesz? Z drugiej strony, chcesz jakoś wrócić do domu, a zwykłe taxi na nic, skoro musisz zabrać pojazd ze sobą.

Prywatny kierowca w Gdańsku

Skoro na Twojej tablicy rejestracyjnej znajduje się skrót GDA, jak najbardziej pomożemy rozwiązać Ci kłopotliwą sytuację. Obojętnie czy jesteś u cioci na imieninach, czy razem z kierownictwem firmy opijacie zakontraktowanie ważnego partnera – po prostu wróć do domu niczym król!


Nasz prywatny szofer nie kosztuje wiele, a jego praca polega na przejęciu od Ciebie kluczyków i sprawnym odprowadzeniu pod sam dom. Piłeś? Nie jedź! Powierz swoje auto komuś, kto sporą część życia spędził na realizacji usług transportowych, także tych najbardziej nietypowych. Niskie ceny, wysoki poziom komunikacji, dyskrecja i zrozumienie. Niezależnie od stanu, w jakim się znajdujesz, ze spokojem odwozimy Cię do mieszkania, a rano auto jest do Twojej dyspozycji! Zadzwoń już teraz lub umów się na przyszłość: jeździmy w Gdańsku dla Ciebie!

PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa

Wynajem kierowcy
PoKielichu.pl
to bezpieczeństwo

W celu zagwarantowania państwu 100% bezpieczeństwa nasza firma posiada polisę ubezpieczeniową OC. Obejmuje ona wszystkie szkody w mieniu wyrządzone przez naszego kierowcę w trakcie wykonywanej usługi. Dotychczas nie odnotowaliśmy żadnej szkody. Nasz zespół tworzą wykwalifikowani kierowcy którzy wiedzą co to bezpieczeństwo.

Rabaty i promocje

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy rabaty – 10% i 15%.

Rabat 10%

Wystarczy że będziesz regularnie korzystał z usług odprowadzania pojazdów, każde zlecenie jest przez nas odnotowywane, przy 10-tym zleceniu otrzymują Państwo rabat 10% na stałe oraz kartę stałego klienta. Nasz kierowca poinformuje o otrzymaniu rabatu i weźmie od Państwa dane do wysłania karty stałego klienta.

Rabat 15%

Co zrobić aby uzyskać rabat 15% ? Wystarczy polecić nas znajomemu. Podaj nasz i swój numer znajomym, Twój znajomy decyduje się skorzystać z naszych usług i podaje nam Twój numer telefonu, my to rejestrujemy. Jeżeli 10-ciu Twoich znajomych tak zrobi otrzymujesz rabat 15% na stałe oraz kartę stałego klienta.

Promocja na start

Promocja na start – jeżeli korzystasz z naszych usług pierwszy raz przysługuje Ci jednorazowy rabat 10%. Upomnij się u kierowcy, jeżeli jedziesz z nami pierwszy raz.

Kontakt
Kliknij i zadzwoń: (+48) 733 52 52 52

PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa
PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa

Adres: ul. Broniewskiego 97, 01-876 Warszawa

E-mail:

Telefony:

Zamów szofera: (+48) 733 52 52 52

Zamów szofera: (+48) 796 755 153

Polub nas na Facebook'u