Zamów szofera: (+48) 733 52 52 52 - Polityka prywatności i RODOBania taxi Mikołów

Odwożenie po imprezie przez wykwalifikowanych kierowców z pozoru brzmi jak unikatowa, luksusowa usługa dla wybranych. Nic bardziej mylnego! Od kiedy rozkręciliśmy Drink Taxi, wynajęcie kierowcy nie wiąże się z żadnymi problemami, także w tak urokliwej miejscowości jak Milanówek, gdzie nie tylko truskawki ze znanej piosenki Młynarskiego smakują wspaniale...

Odprowadzanie Warszawa – Milanówek

W Milanówku smakują także trunki, szczególnie jeśli zbiera się doborowe towarzystwo. Jak zareagujesz, gdy odwiedzisz znajomych na przyjęciu, a ktoś zaproponuje Ci wzniesienie toastu? Jeden, drugi i cóż, jesteś, że tak to ująć, na bani. W każdym razie w stanie niedyspozycji, niemożności pełnienia roli kierowcy. A będąc szczerym, nie jest to po Twojej myśli, ponieważ z różnych względów musisz nocować w domu i udać się tam jak najszybciej.

Wsiądziesz za kierownicę w stanie upojenia alkoholowego? Wierzymy w Twój rozsądek, nie zrobisz tego. Po co trafić prawo jazdy, ryzykować wypadkiem. Mało to katastrof na Mazowszu? Wiesz, że na drogach, szczególnie po zmroku, przy złej pogodzie i po kielichu trudno zachować koncentrację. W każdym razie: piłeś, nie jedź. Koniec kropka, ale to wszystko już wiesz.

Nocni kierowcy w Milanówku

Ty pijesz, my jedziemy. Jeżeli jesteś po kielichu – na imprezie, w restauracji, w domu, a musisz gdzieś jechać, zapomnij o wszelkim ryzyku. Drink and drive, ale z bania auto. Po prostu wyjmij smartfona i zadzwoń pod numer wskazany na tej stronie. Podaj adres i oczekuj na nasz przyjazd. Obojętnie, czy jest godzina 13.00 w poniedziałek, czy 3.00 w nocy, w święto. Odwożenie po imprezie jest całodobową usługą, która naprawdę nie kosztuje wiele. Jest komfortowa i kojarzy się z VIPowskim traktowaniem. Możesz na nas liczyć!

Najkrótszą drogą do domu, bez oszukiwania, z uprzejmością. Doświadczeni, nocni kierowcy pozostają do Twojej dyspozycji w Milanówku. Oddajesz im kluczyki, powierzasz auto i nie znasz zawodu. Po prostu wygodnie i bezpiecznie ruszasz w drogę. Zadzwoń chociażby i w tym momencie!

PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa

Wynajem kierowcy
PoKielichu.pl
to bezpieczeństwo

W celu zagwarantowania państwu 100% bezpieczeństwa nasza firma posiada polisę ubezpieczeniową OC. Obejmuje ona wszystkie szkody w mieniu wyrządzone przez naszego kierowcę w trakcie wykonywanej usługi. Dotychczas nie odnotowaliśmy żadnej szkody. Nasz zespół tworzą wykwalifikowani kierowcy którzy wiedzą co to bezpieczeństwo.

Rabaty i promocje

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy rabaty – 10% i 15%.

Rabat 10%

Wystarczy że będziesz regularnie korzystał z usług odprowadzania pojazdów, każde zlecenie jest przez nas odnotowywane, przy 10-tym zleceniu otrzymują Państwo rabat 10% na stałe oraz kartę stałego klienta. Nasz kierowca poinformuje o otrzymaniu rabatu i weźmie od Państwa dane do wysłania karty stałego klienta.

Rabat 15%

Co zrobić aby uzyskać rabat 15% ? Wystarczy polecić nas znajomemu. Podaj nasz i swój numer znajomym, Twój znajomy decyduje się skorzystać z naszych usług i podaje nam Twój numer telefonu, my to rejestrujemy. Jeżeli 10-ciu Twoich znajomych tak zrobi otrzymujesz rabat 15% na stałe oraz kartę stałego klienta.

Promocja na start

Promocja na start – jeżeli korzystasz z naszych usług pierwszy raz przysługuje Ci jednorazowy rabat 10%. Upomnij się u kierowcy, jeżeli jedziesz z nami pierwszy raz.

Kontakt
Kliknij i zadzwoń: (+48) 733 52 52 52

PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa
PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa

Adres: ul. Broniewskiego 97, 01-876 Warszawa

E-mail:

Telefony:

Zamów szofera: (+48) 733 52 52 52

Zamów szofera: (+48) 796 755 153

Polub nas na Facebook'u