Zamów szofera: (+48) 733 52 52 52 - Polityka prywatności i RODOOdprowadzanie pojazdów Serock

Taxi tanie i wygodne jest mile widziane w dosłownie każdym zakątku kraju. Jednak nocna taxi, która wykonuje nietypowe i dyskretne usługi odwożenia wraz autem... cóż, to już mniej popularna, choć coraz bardziej pożądana forma zlecenia. Jesteśmy number one, jeśli chodzi o województwo mazowieckie i Twoją miejscowość – Serock. Pomagamy w bezpiecznym powrocie do domu!

Nie tylko taxi Warszawa najtaniej

Kilkadziesiąt kilometrów od Warszawy leży Serock – miejscowość, w której mieszkasz lub aktualnie przebywasz. Nie bez powodu zaglądasz na naszą stronę. Pozwól, że spróbujemy odtworzyć sekwencję wydarzeń z ostatnich kilku godzin. Zostałeś zaproszony na spotkanie w Serocku, może rodzinne, może biznesowe. Nie interesowała Cię tania taksówka, wybrałeś własny samochód, ponieważ nie planowałeś spożywać alkoholu. Coś jednak skłoniło Cię do wypicia kilku piw czy kieliszków.

Jesteś teraz w nieco głupiej sytuacji. Nie możesz zostać na noc, musisz jechać do domu. Wsiadanie za kierownicę narażałoby Cię na wypadek, a przy okazji niechybne problemy natury prawnej. Zostawić auto i zadzwonić po tanie przewozy? To nie wchodzi w grę, ponieważ Warszawa jest jutro Twoim celem i od rana potrzebujesz własnego auta... Co teraz? Na szczęście masz do wyboru coś więcej niż cab taxi. Oto ekipa Night Drivers, która czeka na Twój jeden telefon, choćby i w tym momencie.

Opti Taxi w sytuacji podbramkowej

Zobacz, jak proste jest nasze działanie. Dajesz nam znać, gdzie się znajdujesz. Przyjeżdżamy po chwili i przejmujemy Twoje kluczyki. Wsiadasz do auta, tym razem w charakterze pasażera i odpoczywasz, spoglądając, jak sprawnie radzi sobie nasz as. Beep Beep Taxi bez zbędnego szumu kieruje się najkrótszą drogą do Twojego domu. Za chwilę będziesz w sypialni, a gdy wstaniesz za kilka godzin, auto będzie spokojnie nadal stało pod oknem. Co więcej, taka usługa „night taxi” nie nadwyręży Twojego portfela, możemy to zagwarantować.

Tania taksówka to jedno, zaufany kierowca – drugie. My łączymy obie możliwości, dlatego każdego dnia możesz korzystać z naszego profesjonalizmu. Także w Serocku. Przecież to nie tylko Taxi Warsaw.

PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa

Wynajem kierowcy
PoKielichu.pl
to bezpieczeństwo

W celu zagwarantowania państwu 100% bezpieczeństwa nasza firma posiada polisę ubezpieczeniową OC. Obejmuje ona wszystkie szkody w mieniu wyrządzone przez naszego kierowcę w trakcie wykonywanej usługi. Dotychczas nie odnotowaliśmy żadnej szkody. Nasz zespół tworzą wykwalifikowani kierowcy którzy wiedzą co to bezpieczeństwo.

Rabaty i promocje

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy rabaty – 10% i 15%.

Rabat 10%

Wystarczy że będziesz regularnie korzystał z usług odprowadzania pojazdów, każde zlecenie jest przez nas odnotowywane, przy 10-tym zleceniu otrzymują Państwo rabat 10% na stałe oraz kartę stałego klienta. Nasz kierowca poinformuje o otrzymaniu rabatu i weźmie od Państwa dane do wysłania karty stałego klienta.

Rabat 15%

Co zrobić aby uzyskać rabat 15% ? Wystarczy polecić nas znajomemu. Podaj nasz i swój numer znajomym, Twój znajomy decyduje się skorzystać z naszych usług i podaje nam Twój numer telefonu, my to rejestrujemy. Jeżeli 10-ciu Twoich znajomych tak zrobi otrzymujesz rabat 15% na stałe oraz kartę stałego klienta.

Promocja na start

Promocja na start – jeżeli korzystasz z naszych usług pierwszy raz przysługuje Ci jednorazowy rabat 10%. Upomnij się u kierowcy, jeżeli jedziesz z nami pierwszy raz.

Kontakt
Kliknij i zadzwoń: (+48) 733 52 52 52

PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa
PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa

Adres: ul. Broniewskiego 97, 01-876 Warszawa

E-mail:

Telefony:

Zamów szofera: (+48) 733 52 52 52

Zamów szofera: (+48) 796 755 153

Polub nas na Facebook'u