Zamów szofera: (+48) 733 52 52 52 - Polityka prywatności i RODOBania taxi Piekary Śląskie

Chyba wiemy, dlaczego właśnie czytasz ten tekst. Najpewniej przydarzyła Ci się właśnie wyjątkowa sytuacja. Przyjechałeś gdzieś samochodem, jednak wydarzenia potoczyły się w niespodziewanym kierunku i teraz jesteś w stanie niepozwalającym wsiadać za kierownicę. Dobrze trafiłeś – Bania Taxi dba o odwożenie po imprezie… Twoim samochodem! Sprawdź, jakie to proste, tanie i skuteczne. Wystarczy jeden telefon, choćby w tym momencie.

Odstawianie aut na bani

Miejsce akcji: Piekary Śląskie. Bohater: nietrzeźwy kierowca. Cel: dotrzeć do domu własnym samochodem. Przeszkody: oczywiste, reguła „piłeś, nie jedź”. Rozwiązanie problemu: reguła „Ty pijesz, my jedziemy”. Tak w dużym skrócie przedstawia się zarys historii, którą możemy wspólnie napisać, choćby i za chwilę. Odpowiada ona Twoim bieżącym potrzebom? Zdarzyło się, trudno. Miałeś nie pić, ale czasami sytuacja tego wymaga. Na szczęście w okolicy jest night driver z Bania Taxi. Obojętnie, która godzina – możesz śmiało dzwonić. Prywatny szofer przyjedzie do Ciebie najszybciej, jak się da, po czym odwiezie do domu Twoim autem. Brzmi sensownie, prawda?

Wynajem kierowcy Bania Car

Odstawianie pojazdów jest naszą specjalnością. Pracujemy przez całą dobę i zapewniamy Ci maksimum komfortu i dyskrecji. Wrócisz do domu bezpiecznie i sprawnie, jednocześnie nie przekraczając przepisów, nie stwarzając zagrożenia na drodze, nie komplikując sobie planów. Przecież chcesz mieć dostęp do samochodu od rana, a gdybyś wracał taksówką na bani, jak rano dostałbyś się do auta? Szkoda tracić czas, najlepiej wrócić do domu po kielichu, ale tylko pod warunkiem, że za kierownicą siedzi prywatny szofer.

Taka przyjemność wcale nie kosztuje wiele. Zadzwoń nawet teraz albo wyszukaj hasło Bania Taxi cennik. Oblicz, ile biorą nocni kierowcy, którzy odwożą Cię prosto do domu. Nasza drink taxi zapobiega kłopotom, w które możesz się uwikłać, wsiadając do auta w stanie wskazującym. Nie ryzykuj. Zaufaj doświadczonym kierowcom z Twojej okolicy. Taxi Bania kursuje wtedy, gdy zbaczasz z kursu trzeźwości. Pomożemy Ci o dowolnej godzinie!

PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa

Wynajem kierowcy
PoKielichu.pl
to bezpieczeństwo

W celu zagwarantowania państwu 100% bezpieczeństwa nasza firma posiada polisę ubezpieczeniową OC. Obejmuje ona wszystkie szkody w mieniu wyrządzone przez naszego kierowcę w trakcie wykonywanej usługi. Dotychczas nie odnotowaliśmy żadnej szkody. Nasz zespół tworzą wykwalifikowani kierowcy którzy wiedzą co to bezpieczeństwo.

Rabaty i promocje

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy rabaty – 10% i 15%.

Rabat 10%

Wystarczy że będziesz regularnie korzystał z usług odprowadzania pojazdów, każde zlecenie jest przez nas odnotowywane, przy 10-tym zleceniu otrzymują Państwo rabat 10% na stałe oraz kartę stałego klienta. Nasz kierowca poinformuje o otrzymaniu rabatu i weźmie od Państwa dane do wysłania karty stałego klienta.

Rabat 15%

Co zrobić aby uzyskać rabat 15% ? Wystarczy polecić nas znajomemu. Podaj nasz i swój numer znajomym, Twój znajomy decyduje się skorzystać z naszych usług i podaje nam Twój numer telefonu, my to rejestrujemy. Jeżeli 10-ciu Twoich znajomych tak zrobi otrzymujesz rabat 15% na stałe oraz kartę stałego klienta.

Promocja na start

Promocja na start – jeżeli korzystasz z naszych usług pierwszy raz przysługuje Ci jednorazowy rabat 10%. Upomnij się u kierowcy, jeżeli jedziesz z nami pierwszy raz.

Kontakt
Kliknij i zadzwoń: (+48) 733 52 52 52

PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa
PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa

Adres: ul. Broniewskiego 97, 01-876 Warszawa

E-mail:

Telefony:

Zamów szofera: (+48) 733 52 52 52

Zamów szofera: (+48) 796 755 153

Polub nas na Facebook'u