Zamów szofera: (+48) 733 52 52 52 - Polityka prywatności i RODOBania taxi Swarzędz

Antyalkoholowe kampanie społeczne, specjaliści od ruchu drogowego i policjanci od lat podkreślają: piłeś, nie jedź. Jako wytrawny kierowca powinieneś mieć to zawsze na uwadze. Nawet niewielka ilość alkoholu sprawia, że nie jesteś w stanie bezpiecznie, a co także istotne – legalnie prowadzić pojazdu. W nagłych sytuacjach, kiedy potrzebny Ci prywatny szofer po zakrapianej imprezie lub spotkaniu, uratuje Cię usługa Bania Car.

Odstawianie aut w sytuacjach kryzysowych

Możesz się źle poczuć, możesz stracić kontrolę. Twój nominalny kierowca z rodziny musi nagle gdzieś jechać albo okazuje się, że nie masz możliwości przenocowania w miejscu imprezy. Różne czynniki mogą wpływać na to, że kiepsko z Twoimi możliwościami prowadzenia auta. Na bani czy przy ekstremalnym zmęczeniu nietrudno o wypadek, szczególnie w warunkach ograniczonej widoczności czy złej pogody.

Chcesz stracić prawo jazdy przez głupi, jednorazowy wyskok? Tak się spieszysz, że nie baczysz na możliwość spowodowania wypadku? Zapewne w obu przypadkach odpowiesz zdecydowane „nie”. Jak zatem znaleźć pomoc w okolicach Swarzędza? Sprawdź możliwości night drivers zrzeszonych w ramach usługi Bania Auto.

Prywatny szofer w Twoim aucie

Nasza propozycja jest bardzo konkretna. Niezależnie od przyczyn, obojętnie o której godzinie – zadzwoń pod numer telefonu podany na stronie pokielichu.pl. Na wyznaczoną godzinę pod wskazany adres podjedzie nocny kierowca, który przejmie Twoje kluczyki. Wsiadaj na fotel kierowcy i nie martwi się całą sytuacją. Doświadczony pracownik Bania Taxi wie, jak zachować stuprocentową dyskrecję i jak najszybciej dotrzeć do Twojego domu.

Odstawianie auta może przydać Ci się w najmniej spodziewanych okolicznościach, dlatego już dziś zanotuj sobie nasz numer. Dlaczego masz się zastanawiać, czy uda się nie trafić na policyjny patrol? Po co ryzykować życie z powodu pośpiechu? Czemu zostawiać samochód u znajomych lub w centrum miasta, skoro równie dobrze możesz rano zobaczyć je za oknem? Kiedy tylko będziesz nas potrzebować, zadzwoń po Drink Taxi. Pamiętaj: Ty pijesz, my jedziemy!

PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa

Wynajem kierowcy
PoKielichu.pl
to bezpieczeństwo

W celu zagwarantowania państwu 100% bezpieczeństwa nasza firma posiada polisę ubezpieczeniową OC. Obejmuje ona wszystkie szkody w mieniu wyrządzone przez naszego kierowcę w trakcie wykonywanej usługi. Dotychczas nie odnotowaliśmy żadnej szkody. Nasz zespół tworzą wykwalifikowani kierowcy którzy wiedzą co to bezpieczeństwo.

Rabaty i promocje

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy rabaty – 10% i 15%.

Rabat 10%

Wystarczy że będziesz regularnie korzystał z usług odprowadzania pojazdów, każde zlecenie jest przez nas odnotowywane, przy 10-tym zleceniu otrzymują Państwo rabat 10% na stałe oraz kartę stałego klienta. Nasz kierowca poinformuje o otrzymaniu rabatu i weźmie od Państwa dane do wysłania karty stałego klienta.

Rabat 15%

Co zrobić aby uzyskać rabat 15% ? Wystarczy polecić nas znajomemu. Podaj nasz i swój numer znajomym, Twój znajomy decyduje się skorzystać z naszych usług i podaje nam Twój numer telefonu, my to rejestrujemy. Jeżeli 10-ciu Twoich znajomych tak zrobi otrzymujesz rabat 15% na stałe oraz kartę stałego klienta.

Promocja na start

Promocja na start – jeżeli korzystasz z naszych usług pierwszy raz przysługuje Ci jednorazowy rabat 10%. Upomnij się u kierowcy, jeżeli jedziesz z nami pierwszy raz.

Kontakt
Kliknij i zadzwoń: (+48) 733 52 52 52

PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa
PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa

Adres: ul. Broniewskiego 97, 01-876 Warszawa

E-mail:

Telefony:

Zamów szofera: (+48) 733 52 52 52

Zamów szofera: (+48) 796 755 153

Polub nas na Facebook'u