Zamów szofera: (+48) 733 52 52 52 - Polityka prywatności i RODOBania taxi Sękocin

Czy odstawianie samochodów po imprezie jest możliwe ze strony profesjonalnej firmy? Jak działa w praktyce zasada „Ty pijesz my jedziemy”? Czy Sękocin zna już możliwości usługi Bania Taxi? Na te oraz inne pytania odpowiadamy niniejszym wpisem. Przekonaj się, że na bani możesz otrzymać niezbędne wsparcie!

Dla kierowców w Sękocinie

W życiu bywa różnie, nieprawdaż? Kto by się spodziewał, że trafisz na stronę pokielichu.pl akurat dzisiejszego wieczoru. Zajechałeś do Sękocina w odwiedziny, miałeś po prostu spędzić kilka godzin na przyjęciu. Nie wiedziałeś, że symboliczny toast zamieni się w kilkugodzinną posiadówkę nad otwartą butelką. A teraz jesteś na bani i kombinujesz, jak wrócić do domu, nie masz bowiem możliwości przenocowania, a odstawianie aut przez znajomych również odpada.

Na pewno rozwiązaniem nie jest próba samodzielnego powrotu. Nie ma nic gorszego niż decyzja o prowadzeniu na bani. Sękocin oraz inne okoliczne miejscowości niejednokrotnie były niemymi świadkami koszmarnych tragedii na drogach. Picie obniża koncentrację, zmienia perspektywę. W tym stanie łatwo skończyć w rowie, na drzewie, na innym samochodzie. Nie mówmy już nawet o częstych kontrolach drogowych i utracie prawa jazdy po chuchnięciu w aparaturę pomiarową. Proste – piłeś, nie jedź.

Taxi Bania wybawieniem

Skoro już wiesz, czego nie robić, warto zastanowić się... co zrobić z całą pewnością. Już teraz, obojętnie, jaki jest dzień tygodnia i godzina, zadzwoń po Bania Auto, unikatową usługę sprawdzającą się w ekstremalnie trudnych sytuacjach. Drink and drive – o co w tym właściwie chodzi? Zasada jest prosta. Jeden telefon oznacza, że nasz kierowca rusza po Ciebie i Twój pojazd. Jest w stanie odprowadzić auto (wraz z nietrzeźwym pasażerem) pod sam dom.

Usługa zaskakująco tania i przystępna. Działa nie tylko w dużych aglomeracjach, jak Warszawa, ale również w mniejszych miejscowościach. Prywatny szofer jest do Twojej dyspozycji jednorazowo lub na stałe. Poznaj jego profesjonalizm i dyskrecję. Po kielichu nie warto nadstawiać głowy. Lepiej po prostu wykręcić numer, który podajemy na tej stronie!

PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa

Wynajem kierowcy
PoKielichu.pl
to bezpieczeństwo

W celu zagwarantowania państwu 100% bezpieczeństwa nasza firma posiada polisę ubezpieczeniową OC. Obejmuje ona wszystkie szkody w mieniu wyrządzone przez naszego kierowcę w trakcie wykonywanej usługi. Dotychczas nie odnotowaliśmy żadnej szkody. Nasz zespół tworzą wykwalifikowani kierowcy którzy wiedzą co to bezpieczeństwo.

Rabaty i promocje

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy rabaty – 10% i 15%.

Rabat 10%

Wystarczy że będziesz regularnie korzystał z usług odprowadzania pojazdów, każde zlecenie jest przez nas odnotowywane, przy 10-tym zleceniu otrzymują Państwo rabat 10% na stałe oraz kartę stałego klienta. Nasz kierowca poinformuje o otrzymaniu rabatu i weźmie od Państwa dane do wysłania karty stałego klienta.

Rabat 15%

Co zrobić aby uzyskać rabat 15% ? Wystarczy polecić nas znajomemu. Podaj nasz i swój numer znajomym, Twój znajomy decyduje się skorzystać z naszych usług i podaje nam Twój numer telefonu, my to rejestrujemy. Jeżeli 10-ciu Twoich znajomych tak zrobi otrzymujesz rabat 15% na stałe oraz kartę stałego klienta.

Promocja na start

Promocja na start – jeżeli korzystasz z naszych usług pierwszy raz przysługuje Ci jednorazowy rabat 10%. Upomnij się u kierowcy, jeżeli jedziesz z nami pierwszy raz.

Kontakt
Kliknij i zadzwoń: (+48) 733 52 52 52

PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa
PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa

Adres: ul. Broniewskiego 97, 01-876 Warszawa

E-mail:

Telefony:

Zamów szofera: (+48) 733 52 52 52

Zamów szofera: (+48) 796 755 153

Polub nas na Facebook'u