Zamów szofera: (+48) 733 52 52 52 - Polityka prywatności i RODOWynajem kierowcy Sosnowiec

Ty pijesz, my jedziemy – umowa? Jeżeli właśnie znajdujesz się na imprezie w Sosnowcu i potrzebujesz wsparcia w transporcie, mamy coś dla Ciebie. Drink Taxi odwiezie Cię, dokąd chcesz. Razem z Twoim pojazdem, jeżeli sobie tego życzysz. Najtańsze ceny w okolicy gwarantuje firma, która odprowadzanie ma w małym palcu, realizując je 24/7 w całej Polsce.

Odstawianie pojazdów w Sosnowcu...

…bywa potrzebne chociażby wtedy, gdy przesadzisz z trunkami, a tego dnia jesteś kierowcą. Nie zamierzasz wsiadać za kierownicę, prawda? Byłoby to naprawdę niewłaściwe zachowanie. Ryzykowne i przynoszące ogrom strat, czasami nieodwracalnych. Nie warto dołączać do grona tych, którzy stracili prawo jazdy, zdrowie lub spokój sumienia na szosie, po kielichu, gdy brakuje umiaru.


Nocny kierowca to nasz szofer, który po jednym telefonie jest w stanie zjawić się pod wskazanym adresem. Taka usługa jest tańsza, niż myślisz! Po prostu wejdź na stronę pokielichu.pl i zadzwoń pod podany numer. Odbierzemy niezależnie od godziny, nawet nad ranem. Adres nie ma znaczenia. Uwielbiamy trudne zadania!

Bania Auto dla Ciebie

Odwożenie po imprezie wcale nie powinno obciążać Twojej rodziny lub przyjaciół. Czasami zresztą zwyczajnie mogą nie mieć możliwości odwiezienia Cię razem z samochodem, którego potrzebujesz od rana. Co zrobić? Zadzwonić po Bania Warszawa, a raczej, w tym przypadku Bania Sosnowiec!


Usługi typu Night Driver to nasza specjalność, choć warto pamiętać, że nie jedyna. Obok taniego transportu, wynajmu i napraw aut czy usług szofera, stawiamy na Taxi Bania, czyli rozwiązanie, które miażdży konkurencję pomysłowością! Po prostu powierzasz nam kluczyki i wskazujesz adres, a my najkrótszą możliwą drogą docieramy na miejsce. W ten sposób nie ryzykujesz ani prowadzenia pod wpływem, ani wszelkich tego konsekwencji. Rano może i masz kaca, ale na pewno nie moralnego, ponieważ podjąłeś właściwą decyzję, a co równie ważne – Twój portfel nie schudł nadmiernie. Wynajem kierowców w Sosnowcu jest w Twoim zasięgu. Zadzwoń choćby w tej chwili, żeby docenić wygodę podróżowania własnym samochodem po imprezie...

PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa

Wynajem kierowcy
PoKielichu.pl
to bezpieczeństwo

W celu zagwarantowania państwu 100% bezpieczeństwa nasza firma posiada polisę ubezpieczeniową OC. Obejmuje ona wszystkie szkody w mieniu wyrządzone przez naszego kierowcę w trakcie wykonywanej usługi. Dotychczas nie odnotowaliśmy żadnej szkody. Nasz zespół tworzą wykwalifikowani kierowcy którzy wiedzą co to bezpieczeństwo.

Rabaty i promocje

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy rabaty – 10% i 15%.

Rabat 10%

Wystarczy że będziesz regularnie korzystał z usług odprowadzania pojazdów, każde zlecenie jest przez nas odnotowywane, przy 10-tym zleceniu otrzymują Państwo rabat 10% na stałe oraz kartę stałego klienta. Nasz kierowca poinformuje o otrzymaniu rabatu i weźmie od Państwa dane do wysłania karty stałego klienta.

Rabat 15%

Co zrobić aby uzyskać rabat 15% ? Wystarczy polecić nas znajomemu. Podaj nasz i swój numer znajomym, Twój znajomy decyduje się skorzystać z naszych usług i podaje nam Twój numer telefonu, my to rejestrujemy. Jeżeli 10-ciu Twoich znajomych tak zrobi otrzymujesz rabat 15% na stałe oraz kartę stałego klienta.

Promocja na start

Promocja na start – jeżeli korzystasz z naszych usług pierwszy raz przysługuje Ci jednorazowy rabat 10%. Upomnij się u kierowcy, jeżeli jedziesz z nami pierwszy raz.

Kontakt
Kliknij i zadzwoń: (+48) 733 52 52 52

PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa
PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa

Adres: ul. Broniewskiego 97, 01-876 Warszawa

E-mail:

Telefony:

Zamów szofera: (+48) 733 52 52 52

Zamów szofera: (+48) 796 755 153

Polub nas na Facebook'u