Zamów szofera: (+48) 733 52 52 52 - Polityka prywatności i RODOWynajem kierowcy Gliwice

Tanie odprowadzanie w Gliwicach jest w zasięgu Twojego jednego telefonu. Wystarczy wykręcić numer Bania Taxi, żeby cieszyć się wieloma korzyściami, jakie daje prywatny kierowca do całodobowej dyspozycji. Poznaj największe zalety usługi, która redefiniuje pojęcie drink and drive!

Bezpieczeństwo

Naszym celem jest przede wszystkim realizacja hasła „Ty pijesz, my jedziemy”. Od lat dbamy o bezpieczeństwo polskich kierowców, wychodząc im naprzeciw w kłopotliwych sytuacjach. Prowadzenie pokielichu jest niebezpieczne i nierozsądne, w najlepszym razie kończy się utratą prawa jazdy, a w najgorszym... ech, czy naprawdę trzeba przypominać sens wszelkich inicjatyw typu „akcja znicz”? Alkohol spożywany przez kierowców zebrał krwawe żniwa również w Gliwicach. Postaw więc na Bania Auto – usługę przystępną i gwarantującą normalne odprowadzenie do domu po imprezie, wraz z pojazdem.


Przede wszystkim masz możliwość luksusowego powrotu do mieszkania. Siedzisz we własnym pojeździe jako pasażer, a za kierownicą znajduje się szofer, który gwarantuje stuprocentową dyskrecję i jedzie pod wskazany adres najkrótszą możliwą drogą. Bez nadużywania zaufania, zawsze skutecznie, o każdej porze dnia i nocy, również w dni wolne od pracy. Brzmi bajkowo? Kierowca do wynajęcia w Gliwicach jest zawsze pod telefonem!

Przystępna cena

Usługi Night Riders mają prawo zachwycać niewiarygodnie niskimi i konkurencyjnymi stawkami. Jest faktem, że w tej cenie trudno wrócić do domu, a co więcej – wraz z pojazdem. Nie zamierzamy czyścić Twojego portfela – samemu się przekonaj, jak tanio samochody trafiają do domu. Wraz z właścicielami!


Bania Auto to nie tylko odwożenie po imprezie na preferencyjnych warunkach. Wychodzimy naprzeciw Twoim oczekiwaniom, zapraszając do skorzystania z innych usług transportowych. Potrzebny Ci tani przewóz osób? Taksówka jeżdżąca między miastami? Naprawa auta przy napiętym grafiku? Na wszystko znajdujemy recepty. Po prostu zadzwoń i powiedz, czego potrzebujesz. Drink Taxi zaskakuje nawet najtrzeźwiejszych!

PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa

Wynajem kierowcy
PoKielichu.pl
to bezpieczeństwo

W celu zagwarantowania państwu 100% bezpieczeństwa nasza firma posiada polisę ubezpieczeniową OC. Obejmuje ona wszystkie szkody w mieniu wyrządzone przez naszego kierowcę w trakcie wykonywanej usługi. Dotychczas nie odnotowaliśmy żadnej szkody. Nasz zespół tworzą wykwalifikowani kierowcy którzy wiedzą co to bezpieczeństwo.

Rabaty i promocje

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy rabaty – 10% i 15%.

Rabat 10%

Wystarczy że będziesz regularnie korzystał z usług odprowadzania pojazdów, każde zlecenie jest przez nas odnotowywane, przy 10-tym zleceniu otrzymują Państwo rabat 10% na stałe oraz kartę stałego klienta. Nasz kierowca poinformuje o otrzymaniu rabatu i weźmie od Państwa dane do wysłania karty stałego klienta.

Rabat 15%

Co zrobić aby uzyskać rabat 15% ? Wystarczy polecić nas znajomemu. Podaj nasz i swój numer znajomym, Twój znajomy decyduje się skorzystać z naszych usług i podaje nam Twój numer telefonu, my to rejestrujemy. Jeżeli 10-ciu Twoich znajomych tak zrobi otrzymujesz rabat 15% na stałe oraz kartę stałego klienta.

Promocja na start

Promocja na start – jeżeli korzystasz z naszych usług pierwszy raz przysługuje Ci jednorazowy rabat 10%. Upomnij się u kierowcy, jeżeli jedziesz z nami pierwszy raz.

Kontakt
Kliknij i zadzwoń: (+48) 733 52 52 52

PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa
PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa

Adres: ul. Broniewskiego 97, 01-876 Warszawa

E-mail:

Telefony:

Zamów szofera: (+48) 733 52 52 52

Zamów szofera: (+48) 796 755 153

Polub nas na Facebook'u