Zamów szofera: (+48) 733 52 52 52 - Polityka prywatności i RODO



Kierowcy z autem dla turysty

Wyjazd na wakacje, podczas których zamierza się zwiedzić najciekawsze atrakcje turystyczne w danym miejscu, może odbywać się zarówno własnym środkiem transportu, jak też pojazdem zaliczanym do komunikacji publicznej. Niezależnie od tego, na co się postawi, kiedy będzie się już na miejscu, można skorzystać z kierowcy z autem dla turystów. Jeżeli postawi się na najlepszą firmę świadczącą usługi na takim rynku, można mieć pewność, że każdy dzień zostanie odpowiednio zorganizowany i kierowca wynajętego samochodu pokaże największe atrakcje w miejscu, gdzie funkcjonuje. Bezkonkurencyjny podmiot – posiadający ofertę z jednej strony niezwykle profesjonalną, a z drugiej niedrogą – sprawi, że wakacje spędzane wraz z nim można będzie zdecydowanie zaliczyć do udanych.

Przede wszystkim kierowca z autem dla turystów posiada gruntowne przygotowanie za kierownicą, co oznacza, że absolutnie można być spokojnym o bezpieczną jazdę. Kunszt udowadnia on każdego dnia na większych oraz mniejszych odcinkach drogi, gdzie porusza się bardzo pewnie. Punktualnie przyjeżdża pod wskazanym adres i zawozi klientów dokładnie tam, gdzie sobie życzą, podpowiadając przy tym, co szczególnie warto zobaczyć w mieście, gdzie być może są oni po raz pierwszy. Najlepszego kierowcę z autem dla turystów cechuje niesamowita kultura osobista. Z jednej strony potrafi nawiązać rozmowę na niemal każdy temat i kontynuować ją przez długi czas, ale jednocześnie wie, kiedy zamilknąć, co także jest istotne w rozmaitych sytuacjach.

Kontakt z najlepszym kierowcą, posiadającym ofertę dla turystów, nie jest trudny, o czym najlepiej jest się niewątpliwie przekonać osobiście. Warto to uczynić jak najszybciej, ażeby mieć pewność, że będzie miał dla nas czas w okresie wypadu turystycznego na obszar, na jakim funkcjonuje. Zainteresowanie jego usługami jest bowiem bardzo duże, a zatem obowiązuje tutaj prosta zasada, że kto pierwszy ten lepszy. Wakacje z udziałem opisanego właśnie kierowcy będą z całą pewnością niezapomniane.

PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa

Wynajem kierowcy
PoKielichu.pl
to bezpieczeństwo

W celu zagwarantowania państwu 100% bezpieczeństwa nasza firma posiada polisę ubezpieczeniową OC. Obejmuje ona wszystkie szkody w mieniu wyrządzone przez naszego kierowcę w trakcie wykonywanej usługi. Dotychczas nie odnotowaliśmy żadnej szkody. Nasz zespół tworzą wykwalifikowani kierowcy którzy wiedzą co to bezpieczeństwo.

Rabaty i promocje

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy rabaty – 10% i 15%.

Rabat 10%

Wystarczy że będziesz regularnie korzystał z usług odprowadzania pojazdów, każde zlecenie jest przez nas odnotowywane, przy 10-tym zleceniu otrzymują Państwo rabat 10% na stałe oraz kartę stałego klienta. Nasz kierowca poinformuje o otrzymaniu rabatu i weźmie od Państwa dane do wysłania karty stałego klienta.

Rabat 15%

Co zrobić aby uzyskać rabat 15% ? Wystarczy polecić nas znajomemu. Podaj nasz i swój numer znajomym, Twój znajomy decyduje się skorzystać z naszych usług i podaje nam Twój numer telefonu, my to rejestrujemy. Jeżeli 10-ciu Twoich znajomych tak zrobi otrzymujesz rabat 15% na stałe oraz kartę stałego klienta.

Promocja na start

Promocja na start – jeżeli korzystasz z naszych usług pierwszy raz przysługuje Ci jednorazowy rabat 10%. Upomnij się u kierowcy, jeżeli jedziesz z nami pierwszy raz.

Kontakt
Kliknij i zadzwoń: (+48) 733 52 52 52

PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa
PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa

Adres: ul. Broniewskiego 97, 01-876 Warszawa

E-mail:

Telefony:

Zamów szofera: (+48) 733 52 52 52

Zamów szofera: (+48) 796 755 153

Polub nas na Facebook'u