Zamów szofera: (+48) 733 52 52 52 - Polityka prywatności i RODOOdprowadzanie aut Środa Wielkopolska

Co jakiś czas pojawi się konieczność korzystania z usług dotyczących odprowadzanie aut w Środzie Wielkopolskiej. Zazwyczaj ma to oczywiście związek w sytuacjach, kiedy zamierzamy pojechać na miejsce towarzyskiego spotkania własnym autem, jednak wracamy innym, ze względu na spożycie alkoholu. Warto wówczas postawić na podmiot, który posiada spore doświadczenia w zakresie świadczenia usług dotyczących dostarczenia auta pod adres wskazany przez zleceniodawcę. Wszystko odbywa się z jednej strony błyskawicznie oraz jest bezpieczne, natomiast dodatkowo przedstawiciele tej firmy są punktualni, a więc poważnie podchodzą do swoich obowiązków. Nie spóźniają się zarówno wtedy, kiedy chodzi o odbiór pojazdu od klienta, jak też dojechanie do miejsca, w którym się go oczekuje. W ten sposób inne osoby będą mogły korzystać z danego samochodu przed powrotem jego użytkownika, który przecież ma prawo czasami miło spędzić czas przy kieliszku wina lub innego alkoholu.

Odprowadzanie aut dla Środy Wielkopolskiej obejmuje zarówno terytorium tego niewielkiego miasteczka powiatowego, jak też okolicznych wsi. Kierowcy firmy, zajmującej się świadczeniem takich usług znają dokładnie tereny, o których mowa, w związku z czym na pewno nie dojdzie do pomyłki, jeżeli chodzi o miejsce odebrania auta, jak również adres jego odwiezienia. Bardzo ważne jest to, że klient ma stały kontakt z kierowcą działającym w tej firmie, ponieważ dzięki temu wiadomo, na jakim etapie jest właśnie odprowadzanie aut w Środzie Wielkopolskiej. Przedstawiciele opisywanego podmiotu nie mają nic do ukrycia i są otwarci na wszelakie pytania, dotyczącej przedmiotu ich działalności transportowej.

Oferta jest przeznaczona dla każdego i o tym, jak dokładnie ona wygląda najlepiej jest się z pewnością przekonać osobiście. Kontakt z firmą jest możliwy na różne sposoby, a więc może on być zarówno osobisty, jak i mailowy lub telefoniczny. Wszystkie szczegóły na temat realizacji zlecenia zostają omówione już na początku rozmowy z reprezentantem tej firmy.

PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa

Wynajem kierowcy
PoKielichu.pl
to bezpieczeństwo

W celu zagwarantowania państwu 100% bezpieczeństwa nasza firma posiada polisę ubezpieczeniową OC. Obejmuje ona wszystkie szkody w mieniu wyrządzone przez naszego kierowcę w trakcie wykonywanej usługi. Dotychczas nie odnotowaliśmy żadnej szkody. Nasz zespół tworzą wykwalifikowani kierowcy którzy wiedzą co to bezpieczeństwo.

Rabaty i promocje

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy rabaty – 10% i 15%.

Rabat 10%

Wystarczy że będziesz regularnie korzystał z usług odprowadzania pojazdów, każde zlecenie jest przez nas odnotowywane, przy 10-tym zleceniu otrzymują Państwo rabat 10% na stałe oraz kartę stałego klienta. Nasz kierowca poinformuje o otrzymaniu rabatu i weźmie od Państwa dane do wysłania karty stałego klienta.

Rabat 15%

Co zrobić aby uzyskać rabat 15% ? Wystarczy polecić nas znajomemu. Podaj nasz i swój numer znajomym, Twój znajomy decyduje się skorzystać z naszych usług i podaje nam Twój numer telefonu, my to rejestrujemy. Jeżeli 10-ciu Twoich znajomych tak zrobi otrzymujesz rabat 15% na stałe oraz kartę stałego klienta.

Promocja na start

Promocja na start – jeżeli korzystasz z naszych usług pierwszy raz przysługuje Ci jednorazowy rabat 10%. Upomnij się u kierowcy, jeżeli jedziesz z nami pierwszy raz.

Kontakt
Kliknij i zadzwoń: (+48) 733 52 52 52

PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa
PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa

Adres: ul. Broniewskiego 97, 01-876 Warszawa

E-mail:

Telefony:

Zamów szofera: (+48) 733 52 52 52

Zamów szofera: (+48) 796 755 153

Polub nas na Facebook'u