Zamów szofera: (+48) 733 52 52 52 - Polityka prywatności i RODOOdprowadzanie aut Sosnowiec

Ktokolwiek podejrzewa, że odprowadzanie aut w Sosnowcu jest dostępne tylko i wyłącznie dla ludzi bogatych, oczywiście się myli, ponieważ opłaty za wspomniane usługi zdecydowanie nie są zbyt wygórowane, szczególnie w porównaniu do jakości realizowanych działań. O tym, jak funkcjonuje podmiot, zajmujący się transportem pojazdów na terenie tego śląskiego miasta, najlepiej jest się oczywiście przekonać samodzielnie, o ile zajdzie potrzeba z tym związana. Szczegóły dotyczące realizacji zlecenia ustalane są już na samym początku, a dotyczą one przede wszystkim miejsca, z jakiego samochód zostanie odebrany, jak też punktu docelowego, w jakim będzie miał się on znaleźć. Podczas pierwszego kontaktu mowa jest o tym, w jakich godzinach powinno się wykonać powierzone zadanie i ile będzie kosztowało.

Najczęściej z usług firmy oferującej odprowadzanie aut dla Sosnowca ma miejsce, kiedy wybieramy się na spotkanie towarzyskie swoim pojazdem, ale z różnych względów powrót odbywa się innym samochodem. Może mieć to związek ze spożywanym alkoholem, jednak niekoniecznie tak musi być. Niezależnie od przyczyny, warto zadbać, ażeby dane auto prędko znalazło się w miejscu, w którym będzie wykorzystywane przez domowników czy też współpracowników, jeśli mowa o pojeździe służbowym. Skoro czas to pieniądz, nie ma sensu zostawiać samochodu do rana w miejscu, z jakiego będzie trzeba go odwieźć następnego dnia.

Kierowcy występujący w prezentowanej firmie posiadają niezwykle duży bagaż doświadczeń, w związku z czym można być spokojnym, że odprowadzanie aut w Sosnowcu nie będzie związane z przeżywaniem jakiejś traumy. Są to ludzie profesjonalnie poruszający się po drogach, co oznacza, że wypadek jest mało prawdopodobny, a poza tym cechują się niezwykle silnym poczuciem uczciwości. Bez względu na wartość auta, na pewno znajdzie się ono tam, gdzie trzeba, a nie doszłoby do ucieczki z nim. Dotychczasowi klienci chwalą firmę zajmującą się odwożeniem pojazdów na szeroką skalę, więc warto do nich dołączyć.

PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa

Wynajem kierowcy
PoKielichu.pl
to bezpieczeństwo

W celu zagwarantowania państwu 100% bezpieczeństwa nasza firma posiada polisę ubezpieczeniową OC. Obejmuje ona wszystkie szkody w mieniu wyrządzone przez naszego kierowcę w trakcie wykonywanej usługi. Dotychczas nie odnotowaliśmy żadnej szkody. Nasz zespół tworzą wykwalifikowani kierowcy którzy wiedzą co to bezpieczeństwo.

Rabaty i promocje

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy rabaty – 10% i 15%.

Rabat 10%

Wystarczy że będziesz regularnie korzystał z usług odprowadzania pojazdów, każde zlecenie jest przez nas odnotowywane, przy 10-tym zleceniu otrzymują Państwo rabat 10% na stałe oraz kartę stałego klienta. Nasz kierowca poinformuje o otrzymaniu rabatu i weźmie od Państwa dane do wysłania karty stałego klienta.

Rabat 15%

Co zrobić aby uzyskać rabat 15% ? Wystarczy polecić nas znajomemu. Podaj nasz i swój numer znajomym, Twój znajomy decyduje się skorzystać z naszych usług i podaje nam Twój numer telefonu, my to rejestrujemy. Jeżeli 10-ciu Twoich znajomych tak zrobi otrzymujesz rabat 15% na stałe oraz kartę stałego klienta.

Promocja na start

Promocja na start – jeżeli korzystasz z naszych usług pierwszy raz przysługuje Ci jednorazowy rabat 10%. Upomnij się u kierowcy, jeżeli jedziesz z nami pierwszy raz.

Kontakt
Kliknij i zadzwoń: (+48) 733 52 52 52

PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa
PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa

Adres: ul. Broniewskiego 97, 01-876 Warszawa

E-mail:

Telefony:

Zamów szofera: (+48) 733 52 52 52

Zamów szofera: (+48) 796 755 153

Polub nas na Facebook'u