Zamów szofera: (+48) 733 52 52 52 - Polityka prywatności i RODOBania taxi Poznań

Możesz potwierdzić, że Poznań magnetyzuje, wszak jest centrum biznesowym, akademickim, biznesowym i kulturalnym regionu. Noc w tym mieście potrafi zaskoczyć. Szczególnie jeżeli miałeś tego dnia prowadzić w drodze do domu. Jednak wieczór potoczył się inaczej, na stole pojawił się alkohol. Przecież po kielichu nie wsiądziesz do auta, prawda? Na szczęście odstawianie pojazdów z właścicielem na pokładzie jest w tym mieście jak najbardziej możliwe!

Prywatny szofer w Twoim samochodzie

Odwożenie po imprezie nie zawsze jest rolą, którą przyjmują znajomi. Być może w tej chwili nie masz takiej możliwości. Co zrobić? Piłeś, nie jedź, choć wiesz, że musisz szybko znaleźć się w domu, a samochód ma być do Twojej dyspozycji od samego rana.

W takim momencie nie zwlekaj, tylko zadzwoń pod numer telefonu podany na stronie pokielichu.pl. Ten kontakt pozwoli Ci zamówić usługę night drivers czy, jeśli wolisz, drink taxi. Pod wyznaczonym adresem za chwilę znajdzie się kierowca, którego zadaniem jest odstawianie po imprezie Ciebie i Twojego pojazdu.

Nocni kierowcy w Poznaniu

Nasze usługi cechuje dyskrecja oraz maksymalna skuteczność. Na bani potrzebujesz kogoś zaufanego. My nie zatrudniamy niedoświadczonych kierowców, nie przysyłamy Ci również w Bania Car kogoś, kto wywiezie Cię na drugi koniec Polski. Stawiamy na szybki i bezpieczny transport tam, dokąd chcesz. Wynajęcie kierowcy, nawet w Poznaniu, wcale nie musi być drogie.

Zgodnie z dewizą „Ty pijesz – my jedziemy” zapewniamy Ci komfort, którego nie gwarantuje zwykła taksówka. Odstawianie auta razem z Tobą sprawia, że rano będziesz mieć do dyspozycji samochód pod domem. Nie musisz odbierać go z czyjegoś parkingu, a w nocy nie ryzykujesz wypadku czy utraty prawa jazdy. Ponieważ pragniemy zmniejszać niebezpieczeństwo na drodze, jednocześnie świadcząc przydatne usługi, zapraszamy do skorzystania z Taxi Bania. Zadzwoń już teraz lub wypijesz kieliszek jako kierowca. Zapewniamy Ci komfort bezproblemowego powrotu, a Ty możesz spokojnie wznosić kolejny toast, bez obaw o konsekwencje.

PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa

Wynajem kierowcy
PoKielichu.pl
to bezpieczeństwo

W celu zagwarantowania państwu 100% bezpieczeństwa nasza firma posiada polisę ubezpieczeniową OC. Obejmuje ona wszystkie szkody w mieniu wyrządzone przez naszego kierowcę w trakcie wykonywanej usługi. Dotychczas nie odnotowaliśmy żadnej szkody. Nasz zespół tworzą wykwalifikowani kierowcy którzy wiedzą co to bezpieczeństwo.

Rabaty i promocje

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy rabaty – 10% i 15%.

Rabat 10%

Wystarczy że będziesz regularnie korzystał z usług odprowadzania pojazdów, każde zlecenie jest przez nas odnotowywane, przy 10-tym zleceniu otrzymują Państwo rabat 10% na stałe oraz kartę stałego klienta. Nasz kierowca poinformuje o otrzymaniu rabatu i weźmie od Państwa dane do wysłania karty stałego klienta.

Rabat 15%

Co zrobić aby uzyskać rabat 15% ? Wystarczy polecić nas znajomemu. Podaj nasz i swój numer znajomym, Twój znajomy decyduje się skorzystać z naszych usług i podaje nam Twój numer telefonu, my to rejestrujemy. Jeżeli 10-ciu Twoich znajomych tak zrobi otrzymujesz rabat 15% na stałe oraz kartę stałego klienta.

Promocja na start

Promocja na start – jeżeli korzystasz z naszych usług pierwszy raz przysługuje Ci jednorazowy rabat 10%. Upomnij się u kierowcy, jeżeli jedziesz z nami pierwszy raz.

Kontakt
Kliknij i zadzwoń: (+48) 733 52 52 52

PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa
PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa

Adres: ul. Broniewskiego 97, 01-876 Warszawa

E-mail:

Telefony:

Zamów szofera: (+48) 733 52 52 52

Zamów szofera: (+48) 796 755 153

Polub nas na Facebook'u