Zamów szofera: (+48) 733 52 52 52 - Polityka prywatności i RODOOdprowadzanie aut Tychy

Zawsze, kiedy konieczne jest odprowadzenie samochodu na terenie Tych przez obcą osobę, warto skorzystać z usług firmy, która zajmuje się tym każdego dnia o różnych porach dnia i nocy. Jest to doświadczony podmiot, ponieważ ma już grupę wielu stałych klientów, ale stale przyjmuje kolejne zlecenia zarówno pochodzące od nowych osób, jak też właścicieli lub pracowników przedsiębiorstw, użytkujących samochody. Niezależnie od tego, gdzie znajduje się konkretny pojazd, kierowca firmy oferującej odprowadzanie aut w Tychach dotrze na miejsce odbioru samochodu o wyznaczonej godzinie. Następnie dołoży wszelkich starań, aby konkretny pojazd znalazł się w wyznaczonym przez zleceniodawcę punkcie, dzięki czemu będą mogli z niego korzystać kolejne osoby, to jest współpracownicy albo domownicy.

W opisywanym właśnie podmiocie są zatrudnieni wyłącznie kierowcy z górnej półki, którzy z niejednego pieca już jedli chleb, a więc posiadają ogromne doświadczenie w jeździe po różnych drogach. Jeżeli chodzi o odprowadzanie aut w Tychach, mogą to być przeróżne modele pojazdów, a więc zarówno warte kilka tysięcy, jak również sięgające kilkuset tysięcy złotych swoją wartością. Nie zdarzyło się jeszcze, ażeby przedstawiciel prezentowanej firmy spowodował wypadek, co oznacza, że można być spokojnym o losy powierzonego mu auta.

Konkurencja nie ma żadnych szans, skoro opłaty za usługi dotyczące odprowadzania aut w Tychach absolutnie nie są wygórowane. To oczywiście oznacza, że opisywana usługa jest dostępna dla każdego. Mieszkańcy tego śląskiego miasta, jak również przebywający w nim osoby mogą zlecać wykonanie działań, polegających na odwiezieniu samochodu pod wskazany adres bez względu na to, jakie dochody osiągają, jak też nie ma w tym przypadku żadnego znaczenie wielkość reprezentowanej firmy. Kiedy będzie już wiadomo, że szykuje się spotkanie, na którym będą spożywane trunki alkoholowe lub wystąpi inny powód, warto skontaktować się z podmiotem, który zarezerwuje kierowcę w oczekiwanym terminie.

PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa

Wynajem kierowcy
PoKielichu.pl
to bezpieczeństwo

W celu zagwarantowania państwu 100% bezpieczeństwa nasza firma posiada polisę ubezpieczeniową OC. Obejmuje ona wszystkie szkody w mieniu wyrządzone przez naszego kierowcę w trakcie wykonywanej usługi. Dotychczas nie odnotowaliśmy żadnej szkody. Nasz zespół tworzą wykwalifikowani kierowcy którzy wiedzą co to bezpieczeństwo.

Rabaty i promocje

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy rabaty – 10% i 15%.

Rabat 10%

Wystarczy że będziesz regularnie korzystał z usług odprowadzania pojazdów, każde zlecenie jest przez nas odnotowywane, przy 10-tym zleceniu otrzymują Państwo rabat 10% na stałe oraz kartę stałego klienta. Nasz kierowca poinformuje o otrzymaniu rabatu i weźmie od Państwa dane do wysłania karty stałego klienta.

Rabat 15%

Co zrobić aby uzyskać rabat 15% ? Wystarczy polecić nas znajomemu. Podaj nasz i swój numer znajomym, Twój znajomy decyduje się skorzystać z naszych usług i podaje nam Twój numer telefonu, my to rejestrujemy. Jeżeli 10-ciu Twoich znajomych tak zrobi otrzymujesz rabat 15% na stałe oraz kartę stałego klienta.

Promocja na start

Promocja na start – jeżeli korzystasz z naszych usług pierwszy raz przysługuje Ci jednorazowy rabat 10%. Upomnij się u kierowcy, jeżeli jedziesz z nami pierwszy raz.

Kontakt
Kliknij i zadzwoń: (+48) 733 52 52 52

PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa
PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa

Adres: ul. Broniewskiego 97, 01-876 Warszawa

E-mail:

Telefony:

Zamów szofera: (+48) 733 52 52 52

Zamów szofera: (+48) 796 755 153

Polub nas na Facebook'u