Zamów szofera: (+48) 733 52 52 52 - Polityka prywatności i RODOOdprowadzanie aut Katowice

Bywają sytuacje, kiedy powstaje konieczność zlecenia wykonania usługi związanej z odprowadzaniem aut w Katowicach. Najczęściej dzieję się tak, gdy wybieramy się swoim samochodem na spotkanie, podczas którego będziemy spożywali alkohol. Wiedząc o tym, warto zawczasu zamówić kierowcę z firmy, która zajmuje się odprowadzaniem aut dla Katowic. Nie ma przecież sensu pozostawianie pojazdu z dale od miejsca zamieszkania albo pracy, jeżeli chodzi o pojazd służbowy, skoro może zostać odwieziony przed powrotem tego, kto go ostatnio użytkował. W ten sposób domownicy, jak również współpracownicy, będą mogli poruszać się tym samochodem, a potrzeb związanych z poruszaniem się swoim autem z całą pewnością Ne brakuje – zarówno w domu, jak też w zakładzie pracy.

Opisywany podmiot za każdym razem dokłada wszelkich starań, aby odprowadzanie aut w Katowicach usatysfakcjonowało klienta indywidualnego lub instytucjonalnego, gdyż jego przedstawiciele doskonale zdają sobie sprawę z tego, że będzie to absolutnie najlepsza forma promocji. Zleceniodawca jest bardzo zadowolony z działań podejmowanych przez zatrudnionych w tym miejscu kierowców, ponieważ nigdy się nie spóźniają oraz jeżdżą ubezpieczenia, a jednocześnie szybko. Poza tym, przedstawiciele firmy transportowej dbają o wspaniałą atmosferę, panującą podczas kontaktu z klientem. O wszystkim jest on rzecz jasna informowany, dzięki czemu wie, czy samochód znalazł się już pod wskazanym adresem.

Jeżeli wiemy, że niebawem będziemy uczestniczyć w spotkaniu, na którym możemy wypić pewne ilości alkoholu, najlepiej zawczasu zamówić kierowcę, który wspaniale zadba o nasze auto. Oczywiście, bywają sytuacje, w których zlecenie powierza się danej firmie, gdy jest się już na imprezie towarzyskiej lub biznesowej, ale duże zainteresowanie tymi usługami może sprawić, że trzeba będzie poczekać na przyjazd kierowcy. Jeśli ktoś raz zdecyduje się na zlecenie w tym miejscu wykonania usługi, nie będzie chciał absolutnie słyszeć o innym miejscu, działającym na tym rynku.

PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa

Wynajem kierowcy
PoKielichu.pl
to bezpieczeństwo

W celu zagwarantowania państwu 100% bezpieczeństwa nasza firma posiada polisę ubezpieczeniową OC. Obejmuje ona wszystkie szkody w mieniu wyrządzone przez naszego kierowcę w trakcie wykonywanej usługi. Dotychczas nie odnotowaliśmy żadnej szkody. Nasz zespół tworzą wykwalifikowani kierowcy którzy wiedzą co to bezpieczeństwo.

Rabaty i promocje

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy rabaty – 10% i 15%.

Rabat 10%

Wystarczy że będziesz regularnie korzystał z usług odprowadzania pojazdów, każde zlecenie jest przez nas odnotowywane, przy 10-tym zleceniu otrzymują Państwo rabat 10% na stałe oraz kartę stałego klienta. Nasz kierowca poinformuje o otrzymaniu rabatu i weźmie od Państwa dane do wysłania karty stałego klienta.

Rabat 15%

Co zrobić aby uzyskać rabat 15% ? Wystarczy polecić nas znajomemu. Podaj nasz i swój numer znajomym, Twój znajomy decyduje się skorzystać z naszych usług i podaje nam Twój numer telefonu, my to rejestrujemy. Jeżeli 10-ciu Twoich znajomych tak zrobi otrzymujesz rabat 15% na stałe oraz kartę stałego klienta.

Promocja na start

Promocja na start – jeżeli korzystasz z naszych usług pierwszy raz przysługuje Ci jednorazowy rabat 10%. Upomnij się u kierowcy, jeżeli jedziesz z nami pierwszy raz.

Kontakt
Kliknij i zadzwoń: (+48) 733 52 52 52

PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa
PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa

Adres: ul. Broniewskiego 97, 01-876 Warszawa

E-mail:

Telefony:

Zamów szofera: (+48) 733 52 52 52

Zamów szofera: (+48) 796 755 153

Polub nas na Facebook'u