Zamów szofera: (+48) 733 52 52 52 - Polityka prywatności i RODONocni kierowcy Piaseczno

Piaseczno – duży, podwarszawski ośrodek miejski wchodzący w skład aglomeracji warszawskiej, w którym wiele się dzieje. Mimo że w ciągu dnia komunikacja pomiędzy Piasecznem a stolicą przebiega sprawnie, nocą możesz mieć problem z dotarciem do domu. Szczególnie jeśli znajdujesz się na bani i musisz wrócić własnym autem. W tej sytuacji uratuje Cię tylko wynajęcie kierowcy w Bania Taxi. Ty pijesz, my jedziemy!

Teleporter odprowadzanie w Piasecznie

Wyobraź sobie hipotetyczną (a może rzeczywistą?) sytuację. Przyjechałeś z Warszawy do Piaseczna lub z Piaseczna do Warszawy na imprezę w klubie, spotkanie towarzyskie bądź biznesowe albo urodziny czy imieniny. Jako że nie zamierzałeś spożywać alkoholu, bo kolejnego dnia rano musisz dokądś jechać, do celu dotarłeś własnym autem. Jak to zwykle bywa, zabawa była świetna, a Ty dałeś się namówić na kilka piw, koniak, whisky czy wódkę. Wszystko byłoby w porządku, gdyby nie to, że już niedługo musisz przetransportować się wraz ze swoim autem do domu.

Nie ważne, czy jedziesz z, czy do Piaseczna – tak czy inaczej masz problem. Doskonale znasz hasło „Piłeś? Nie jedź” i wiesz, z jakimi konsekwencjami wiąże się wsiadanie za kierownicę na bani, dlatego nie zamierasz tego robić. Tylko kto Cię podrzuci Twoim samochodem do domu, na dodatek w środku nocy? Jest na to sposób – to wynajem kierowcy w Bania Taxi, czyli firmie, która oferuje tanie odprowadzanie i odstawianie po imprezie w Piasecznie, Warszawie i każdym innym zakątku województwa mazowieckiego.

Nocni kierowcy na posterunku

Jeśli myślisz, że prywatny szofer będzie Cię kosztował krocie, mylisz się. Wynajem kierowców w night drivers nie rujnuje Twojego portfela, a przy tym gwarantuje najwyższą jakość usług. Współpraca z Drink Taxi to oszczędność czasu, wygoda i pełna niezależność w nocnym, poimprezowym transporcie.

Zadzwoń do nas niezależnie od dnia i godziny, jeśli tylko potrzebne Ci sprawne, szybkie i bezpieczne odstawianie samochodów z Tobą na pokładzie. O nic nie pytamy, zapewniamy pełną dyskrecję i jak najszybciej mkniemy do wskazanego celu, cały czas dbając o Twój komfort. Przekonaj się o tym osobiście i sięgnij po tanie odprowadzanie, gdy sytuacja tego wymaga.

PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa

Wynajem kierowcy
PoKielichu.pl
to bezpieczeństwo

W celu zagwarantowania państwu 100% bezpieczeństwa nasza firma posiada polisę ubezpieczeniową OC. Obejmuje ona wszystkie szkody w mieniu wyrządzone przez naszego kierowcę w trakcie wykonywanej usługi. Dotychczas nie odnotowaliśmy żadnej szkody. Nasz zespół tworzą wykwalifikowani kierowcy którzy wiedzą co to bezpieczeństwo.

Rabaty i promocje

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy rabaty – 10% i 15%.

Rabat 10%

Wystarczy że będziesz regularnie korzystał z usług odprowadzania pojazdów, każde zlecenie jest przez nas odnotowywane, przy 10-tym zleceniu otrzymują Państwo rabat 10% na stałe oraz kartę stałego klienta. Nasz kierowca poinformuje o otrzymaniu rabatu i weźmie od Państwa dane do wysłania karty stałego klienta.

Rabat 15%

Co zrobić aby uzyskać rabat 15% ? Wystarczy polecić nas znajomemu. Podaj nasz i swój numer znajomym, Twój znajomy decyduje się skorzystać z naszych usług i podaje nam Twój numer telefonu, my to rejestrujemy. Jeżeli 10-ciu Twoich znajomych tak zrobi otrzymujesz rabat 15% na stałe oraz kartę stałego klienta.

Promocja na start

Promocja na start – jeżeli korzystasz z naszych usług pierwszy raz przysługuje Ci jednorazowy rabat 10%. Upomnij się u kierowcy, jeżeli jedziesz z nami pierwszy raz.

Kontakt
Kliknij i zadzwoń: (+48) 733 52 52 52

PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa
PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa

Adres: ul. Broniewskiego 97, 01-876 Warszawa

E-mail:

Telefony:

Zamów szofera: (+48) 733 52 52 52

Zamów szofera: (+48) 796 755 153

Polub nas na Facebook'u