Zamów szofera: (+48) 733 52 52 52 - Polityka prywatności i RODONocni kierowcy Celestynów

Nocni kierowcy otwierają się na wszystkie miejscowości w województwie mazowieckim. Jako Bania Taxi wiemy, że Mazowsze to nie tylko Warszawa, dlatego docieramy również m.in. do Celestynowa. Kiedy możesz nas potrzebować? Służymy pomocą jako tanie odprowadzanie, oferując odstawianie aut. Jeśli jesteś po kielichu lub dopadło Cię zmęczenie, pozwól nam podwieźć Cię do domu Twoim autem!

Przyjechać i wrócić na bani

Dobrze wiesz, jak to jest – przyjechać gdzieś własnym autem i nie móc nim wrócić, mimo że od rana musisz mieć je do dyspozycji. Takie sytuacje zdarzają się najczęściej, gdy jesteś na bani, choć to nie było w planach. Scenariusz najczęściej wygląda następująco: docierasz imprezę lub spotkanie z twardym założeniem niepicia, ale w ferworze dobrej zabawy namówiono Cię na jednego drinka, potem kolejnego. Wieczór zapowiadał się świetnie, aż wreszcie uświadomiłeś sobie, że musisz wracać. Razem ze swoim samochodem. Co robisz?

Pierwsza myśl? Piłeś – nie jedź. Zawsze o tym pamiętaj. O wsiadaniu za kółko nie ma mowy, gdy jesteś nabani. Jak w takim zapewnić sobie odwożenie po imprezie? Dzwonić po znajomych lub rodzinę? Trochę niezręcznie ich fatygować w środku nocy, prawda? Na szczęście do Twojej dyspozycji pozostaje prywatny szofer, który bez problemu dojedzie do Celestynowa lub odwiezie Cię tam z dowolnego miejsca w Mazowieckiem.

Wynajęcie kierowcy w korzystnej cenie

Jeżeli myślisz, że wynajem kierowcy to usługa nie na Twoją kieszeń… po prostu jesteś w błędzie! Sprawdź już teraz Bania Taxi cennik i przekonaj się osobiście, jak korzystne pod względem finansowym jest odwożenie po imprezie w Celestynowie i każdej innej miejscowości województwa mazowieckiego. Atrakcyjna cena to oczywista niejedyna korzyść, jaką Bania Auto ma Ci do zaproponowania.

Z Twojej perspektywy równie ważne jest bezpieczeństwo przewozu. Twój prywatny kierowca odstawia Cię do domu lub jakiegokolwiek innego miejsca nie tylko tanio i szybko, ale przede wszystkim pewnie i bez ryzyka. Masz pewność, że współpracujemy wyłącznie z wykwalifikowanymi i doświadczonymi kierowcami, którym możesz ufać bez względu na to, w jakim stanie się znajdujesz. Night Drivers czekają na Ciebie – zadzwoń już teraz!

PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa

Wynajem kierowcy
PoKielichu.pl
to bezpieczeństwo

W celu zagwarantowania państwu 100% bezpieczeństwa nasza firma posiada polisę ubezpieczeniową OC. Obejmuje ona wszystkie szkody w mieniu wyrządzone przez naszego kierowcę w trakcie wykonywanej usługi. Dotychczas nie odnotowaliśmy żadnej szkody. Nasz zespół tworzą wykwalifikowani kierowcy którzy wiedzą co to bezpieczeństwo.

Rabaty i promocje

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy rabaty – 10% i 15%.

Rabat 10%

Wystarczy że będziesz regularnie korzystał z usług odprowadzania pojazdów, każde zlecenie jest przez nas odnotowywane, przy 10-tym zleceniu otrzymują Państwo rabat 10% na stałe oraz kartę stałego klienta. Nasz kierowca poinformuje o otrzymaniu rabatu i weźmie od Państwa dane do wysłania karty stałego klienta.

Rabat 15%

Co zrobić aby uzyskać rabat 15% ? Wystarczy polecić nas znajomemu. Podaj nasz i swój numer znajomym, Twój znajomy decyduje się skorzystać z naszych usług i podaje nam Twój numer telefonu, my to rejestrujemy. Jeżeli 10-ciu Twoich znajomych tak zrobi otrzymujesz rabat 15% na stałe oraz kartę stałego klienta.

Promocja na start

Promocja na start – jeżeli korzystasz z naszych usług pierwszy raz przysługuje Ci jednorazowy rabat 10%. Upomnij się u kierowcy, jeżeli jedziesz z nami pierwszy raz.

Kontakt
Kliknij i zadzwoń: (+48) 733 52 52 52

PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa
PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa

Adres: ul. Broniewskiego 97, 01-876 Warszawa

E-mail:

Telefony:

Zamów szofera: (+48) 733 52 52 52

Zamów szofera: (+48) 796 755 153

Polub nas na Facebook'u