Zamów szofera: (+48) 733 52 52 52 - Polityka prywatności i RODOLimuzyna Warszawa

Różne bywają sytuacje, kiedy pragnie się pojechać limuzyną. Na pewno często jest ona potrzebna na ślub, ale także do tego, aby wybrać się na większą uroczystość prywatną lub na spotkanie biznesowe. Niezależnie od tego, dlaczego taki luksusowy pojazd jest pożądany w danym czasie, warto znaleźć miejsce, które oferuje każdemu zainteresowanemu możliwość poruszania się nim po przystępnych cenach. Występuje podmiot, jaki wypożycza limuzynę w Warszawie i jest to zdecydowanie samochód najwyższych lotów. Świadczą o tym przede wszystkim parametry techniczne, ale dodatkowo duże znaczenie ma piękny wygląd. Oczywiście, ten pojazd będzie prowadzony przez znakomitego kierowcę, ponieważ firma, o jakiej mowa, zatrudnia wyłącznie takich specjalistów. Najważniejsze jest tutaj zadowolenie poszczególnych klientów, a więc wszystko musi być zapięte na ostatni guzik i jeżeli chodzi o czynnik ludzki, pracownicy muszą być doświadczonymi profesjonalistami.

Skoro tak jest w opisywanym podmiocie, warto zapoznać się z jego ofertą. Limuzyna w Warszawie może być wynajęta o różnych porach dnia i nocy. Za każdym razem udaje się dojechać do oczekiwanego miejsca punktualnie, co ma niebagatelne znaczenia zarówno, jeżeli chodzi o sprawy osobiste, jak też zawodowe. Trudno bowiem wyobrazić sobie, ażeby panna młoda spóźniła się na swój ślub, albo przedsiębiorca nie zdążył na spotkanie z bardzo ważnym kontrahentem. Zawsze limuzyną po Warszawie jeździ kierowca, który trzyma rękę na pulsie i absolutnie nie dopuści do jakiejkolwiek niedogodności dla zleceniodawcy.

Łatwo skontaktować się z przedstawicielem firmy przewozowej działającej na terenie stolicy i podczas pierwszej rozmowy ustalane są wszystkie szczegóły związane z usługami, o jakich mowa. Każdy pasażer będzie chociażby wiedział, ile zapłaci za jazdę limuzyną po Warszawie i w jaki sposób odbywa się uregulowanie zobowiązania. Na pewno ucieszy fakt, że opłaty za świadczone usługi w tym miejscu nie są przesadzone, co oznacza, że opisywana oferta jest skierowana praktycznie do każdego.

PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa

Wynajem kierowcy
PoKielichu.pl
to bezpieczeństwo

W celu zagwarantowania państwu 100% bezpieczeństwa nasza firma posiada polisę ubezpieczeniową OC. Obejmuje ona wszystkie szkody w mieniu wyrządzone przez naszego kierowcę w trakcie wykonywanej usługi. Dotychczas nie odnotowaliśmy żadnej szkody. Nasz zespół tworzą wykwalifikowani kierowcy którzy wiedzą co to bezpieczeństwo.

Rabaty i promocje

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy rabaty – 10% i 15%.

Rabat 10%

Wystarczy że będziesz regularnie korzystał z usług odprowadzania pojazdów, każde zlecenie jest przez nas odnotowywane, przy 10-tym zleceniu otrzymują Państwo rabat 10% na stałe oraz kartę stałego klienta. Nasz kierowca poinformuje o otrzymaniu rabatu i weźmie od Państwa dane do wysłania karty stałego klienta.

Rabat 15%

Co zrobić aby uzyskać rabat 15% ? Wystarczy polecić nas znajomemu. Podaj nasz i swój numer znajomym, Twój znajomy decyduje się skorzystać z naszych usług i podaje nam Twój numer telefonu, my to rejestrujemy. Jeżeli 10-ciu Twoich znajomych tak zrobi otrzymujesz rabat 15% na stałe oraz kartę stałego klienta.

Promocja na start

Promocja na start – jeżeli korzystasz z naszych usług pierwszy raz przysługuje Ci jednorazowy rabat 10%. Upomnij się u kierowcy, jeżeli jedziesz z nami pierwszy raz.

Kontakt
Kliknij i zadzwoń: (+48) 733 52 52 52

PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa
PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa

Adres: ul. Broniewskiego 97, 01-876 Warszawa

E-mail:

Telefony:

Zamów szofera: (+48) 733 52 52 52

Zamów szofera: (+48) 796 755 153

Polub nas na Facebook'u