Zamów szofera: (+48) 733 52 52 52 - Polityka prywatności i RODOBania taxi Dąbrowa Górnicza

Wypity alkohol pokrzyżował Twój plan samodzielnego powrotu samochodem do domu? Wynajęcie kierowcy Bania Car może uratować Twój wieczór, jeżeli lekko wymknął się spod kontroli. Bez obaw, prywatny szofer przyjedzie na miejsce już po jednym telefonie. Tanie odprowadzanie to żaden problem, więc na własnej skórze przekonaj się, jak bezpiecznie dociera się do domu z chwilową asystą kierowcy.

Night Driver melduje się na trasie

„Piłeś nie jedź” powtarza się w kampaniach społecznych, słusznie zresztą. Liczba Polaków wsiadających do samochodu po kielichu niestety wciąż jest zbyt wysoka. Wypadki powodowane „na bani” wręcz załamują i alarmują o przywrócenie zdrowego rozsądku. Jesteś na kacu albo, co gorsza, ledwo trzymasz się na nogach? Nie martw się – Bania Taksi zgłasza akces do działania i pomocy.


Odstawianie pojazdów wydaje się wyjątkowo przydatną usługą. Skoro w grę wchodzi spowodowanie wypadku lub/i utrata prawa jazdy, niech przez myśl nie przechodzi Ci samodzielne prowadzenie auta. Z drugiej strony masz świadomość, że jutro rano musisz zobaczyć samochód przed domem i nie ma możliwości zostawienia go w miejscu, w którym właśnie przebywasz. Nie pora na półśrodki, to czas nocnych kierowców.

Bania Taxi zajeżdża pod dom

Mieszkasz lub przebywasz aktualnie w Dąbrowie Górniczej? Zamiast wsiadać do samochodu pod wpływem, zadzwoń pod numer telefonu ze strony pokielichu.pl. Kiedy tylko chcesz, nawet w środku nocy, przyjedzie po Ciebie nocny kierowca, a następnie przejmie kluczyki i odwiezie Cię do domu.


Stuprocentowa pewność dyskrecji, błyskawiczne działanie i brak konieczności przewożenia skutera – to tylko część zalet tego zaskakująco taniego i łatwo dostępnego działania. Prosta reguła, o której często przypominamy: Ty pijesz, my jedziemy. Szofer prowadzi Twoje auto bezpiecznie i prostą drogą do celu. Nie oceniamy, tylko pomagamy. Możesz polegać na doświadczeniu naszych pomysłowych kierowców, którzy od lat specjalizują się w nietypowych kursach. Zadzwoń, jeśli chcesz wygodnie i natychmiastowo wrócić do domu z imprezy.

PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa

Wynajem kierowcy
PoKielichu.pl
to bezpieczeństwo

W celu zagwarantowania państwu 100% bezpieczeństwa nasza firma posiada polisę ubezpieczeniową OC. Obejmuje ona wszystkie szkody w mieniu wyrządzone przez naszego kierowcę w trakcie wykonywanej usługi. Dotychczas nie odnotowaliśmy żadnej szkody. Nasz zespół tworzą wykwalifikowani kierowcy którzy wiedzą co to bezpieczeństwo.

Rabaty i promocje

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy rabaty – 10% i 15%.

Rabat 10%

Wystarczy że będziesz regularnie korzystał z usług odprowadzania pojazdów, każde zlecenie jest przez nas odnotowywane, przy 10-tym zleceniu otrzymują Państwo rabat 10% na stałe oraz kartę stałego klienta. Nasz kierowca poinformuje o otrzymaniu rabatu i weźmie od Państwa dane do wysłania karty stałego klienta.

Rabat 15%

Co zrobić aby uzyskać rabat 15% ? Wystarczy polecić nas znajomemu. Podaj nasz i swój numer znajomym, Twój znajomy decyduje się skorzystać z naszych usług i podaje nam Twój numer telefonu, my to rejestrujemy. Jeżeli 10-ciu Twoich znajomych tak zrobi otrzymujesz rabat 15% na stałe oraz kartę stałego klienta.

Promocja na start

Promocja na start – jeżeli korzystasz z naszych usług pierwszy raz przysługuje Ci jednorazowy rabat 10%. Upomnij się u kierowcy, jeżeli jedziesz z nami pierwszy raz.

Kontakt
Kliknij i zadzwoń: (+48) 733 52 52 52

PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa
PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa

Adres: ul. Broniewskiego 97, 01-876 Warszawa

E-mail:

Telefony:

Zamów szofera: (+48) 733 52 52 52

Zamów szofera: (+48) 796 755 153

Polub nas na Facebook'u