Zamów szofera: (+48) 733 52 52 52 - Polityka prywatności i RODOBania taxi Gdynia

Trójmiasto kusi wieloma możliwościami, a już na pewno słynie z imprez, na które warto przyjechać z całej Polski. Wyobraź sobie taką sytuację: jako kierowca podjeżdżasz do znajomych lub rodziny w Gdyni na małe spotkanie, które przeradza się w posiadówkę alkoholową. Jak wrócić do domu swoim autem? Dzięki Bania Taxi to możliwe! Poznaj patent na tanie odprowadzanie.

Drink and Drive

Zacznijmy od sytuacji i jej ewentualnych konsekwencji. Z różnych powodów możesz sięgnąć po alkohol, pojawiając się spotkaniu, jednak jedno jest absolutnie pewne: po kielichu nie możesz wsiadać za kierownicę, pod żadnym pozorem. Ryzyko jest nazbyt duże. Będąc pod wpływem, łatwo o dekoncentrację, złą ocenę sytuację i w rezultacie wypadek. Rozbijesz się o drzewo albo rozjedziesz kogoś na przejściu dla pieszych. Naprawdę warto ryzykować utratę prawa jazdy, wyrzuty sumienia lub nawet karę więzienia?


Czytasz to i myślisz: łatwo powiedzieć. Prywatny szofer jest poza moim zasięgiem, a dziś ktoś musi mnie odwieźć do domu, ponieważ od rana potrzebuję samochodu. Samodzielny powrót taksówką to żaden problem, ale co z autem? Odstawianie pojazdów czasem spada na uczynnych znajomych lub krewnych, ale nie zawsze masz taką możliwość. Na szczęście jest Bania Taxi. O co chodzi?

Ty pijesz, my jedziemy

Bania Car to pomysł, wydaje się, genialny w swej prostocie. Piłeś? Nie jedź, co oczywiste. Resztą zajmą się nocni kierowcy do wynajęcia za realnie małe pieniądze. Działanie jest proste. Będąc „na bani”, wchodzisz na stronę pokielichu.pl, gdzie obliczasz koszty za pomocą specjalnego cennika oraz wybierasz numer telefonu. Dostępny całodobowo, akurat wtedy, gdy tego najbardziej potrzebujesz.


Kolejny krok: prywatny kierowca podjeżdża w miejsce, w którym imprezujesz. Przejmuje kluczyki i zaprasza Cię do środka – tym razem wsiadasz jako pasażer. Po spożyciu alkoholu to jedyny rozsądny wybór. Rozsiadasz się wygodnie i jedziecie najkrótszą możliwą drogą do domu. Bez ryzyka, z doświadczonym „night driver”. Rano auto będzie czekało przed domem. Możesz obudzić się z kacem, ale na pewno nie spowodowanym poważnym przestępstwem drogowym!

PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa

Wynajem kierowcy
PoKielichu.pl
to bezpieczeństwo

W celu zagwarantowania państwu 100% bezpieczeństwa nasza firma posiada polisę ubezpieczeniową OC. Obejmuje ona wszystkie szkody w mieniu wyrządzone przez naszego kierowcę w trakcie wykonywanej usługi. Dotychczas nie odnotowaliśmy żadnej szkody. Nasz zespół tworzą wykwalifikowani kierowcy którzy wiedzą co to bezpieczeństwo.

Rabaty i promocje

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy rabaty – 10% i 15%.

Rabat 10%

Wystarczy że będziesz regularnie korzystał z usług odprowadzania pojazdów, każde zlecenie jest przez nas odnotowywane, przy 10-tym zleceniu otrzymują Państwo rabat 10% na stałe oraz kartę stałego klienta. Nasz kierowca poinformuje o otrzymaniu rabatu i weźmie od Państwa dane do wysłania karty stałego klienta.

Rabat 15%

Co zrobić aby uzyskać rabat 15% ? Wystarczy polecić nas znajomemu. Podaj nasz i swój numer znajomym, Twój znajomy decyduje się skorzystać z naszych usług i podaje nam Twój numer telefonu, my to rejestrujemy. Jeżeli 10-ciu Twoich znajomych tak zrobi otrzymujesz rabat 15% na stałe oraz kartę stałego klienta.

Promocja na start

Promocja na start – jeżeli korzystasz z naszych usług pierwszy raz przysługuje Ci jednorazowy rabat 10%. Upomnij się u kierowcy, jeżeli jedziesz z nami pierwszy raz.

Kontakt
Kliknij i zadzwoń: (+48) 733 52 52 52

PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa
PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa

Adres: ul. Broniewskiego 97, 01-876 Warszawa

E-mail:

Telefony:

Zamów szofera: (+48) 733 52 52 52

Zamów szofera: (+48) 796 755 153

Polub nas na Facebook'u