Zamów szofera: (+48) 733 52 52 52 - Polityka prywatności i RODOBania taxi Gliwice

Wyobraźmy sobie następującą sytuację. Przyjeżdżasz samochodem na wydarzenie towarzyskie. Obojętnie, czy jest to spotkanie klasowe po latach, transmisja skoków narciarskich w gronie kolegów albo niedzielny obiad u dalszej rodziny. Choć tego nie planowałeś, wypijasz kilka piw albo tyle samo kieliszków wódki lub wina. Pora wracać do domu, ale przecież każdy rozsądny kierowca zna zasadę „piłeś nie jedź”. Co teraz? Mamy dla Ciebie rozwiązanie.

Odstawianie pojazdów w Gliwicach

Zapomnieliśmy dodać – Twoja przygoda ma miejsce w Gliwicach lub innym śląskim mieście, w którym działa Bania Taxi ze swoim odwiecznym hasłem „Ty pijesz my jedziemy”. Dobra, co jest grane, bo chyba język zaczyna się plątać? Wróćmy do Twojej sytuacji. Jesteś już w stanie, który nie pozwala wsiadać do samochodu w roli kierowcy. Wynajem kierowcy? Wydaje Ci się, że już na to za późno lub to nie na Twoją kieszeń? Podwójny błąd!

Bania Taxi to usługa typu night riders. Wyjaśniając najprościej, jak się da – wystarczy, że zadzwonisz do nas o dowolnej porze, również w nocy, a my podjedziemy do Ciebie, weźmiemy kluczyki, po czym zawieziemy Cię do domu, w Twoim aucie. Bezpiecznie, prosto, dyskretnie. Nie musisz opowiadać nam, co sprawiło, że jako kierowca jednak wypiłeś alkohol. Duży plus za to, że zamiast wsiadać za kółko po kielichu wybrałeś odstawianie po imprezie.

Prywatny szofer, gdy jesteś na bani

Nasi nocni kierowcy zjawiają się, gdy po prostu chcesz wracać swoim autem do domu, a nie możesz prowadzić. To usługa tańsza, niż myślisz. Nie odrzemy Cię z gotówki, nawet jeśli Twój stan usypia czujność. Prywatny kierowca oznacza sprawność, dyspozycyjność i pełną kontrolę nad autem w trudnych, nocnych warunkach.

Odwożenie po imprezie przez znajomych lub rodzinę nie zawsze jest możliwe, szczególnie gdy wszyscy są już niezdolni do wsiadania za kierownicę. Jednak odstawianie aut w Twojej okolicy jest naszą specjalnością. Ty pijesz, my jedziemy, powtarzamy do znudzenia! Bania car zjawia się, kiedy sytuacja wymyka się spod kontroli. Bez obaw wypij rozchodniaczka, zanim wsiądziesz do własnego auta, w którym na kilka chwil zjawił się prywatny szofer!

PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa

Wynajem kierowcy
PoKielichu.pl
to bezpieczeństwo

W celu zagwarantowania państwu 100% bezpieczeństwa nasza firma posiada polisę ubezpieczeniową OC. Obejmuje ona wszystkie szkody w mieniu wyrządzone przez naszego kierowcę w trakcie wykonywanej usługi. Dotychczas nie odnotowaliśmy żadnej szkody. Nasz zespół tworzą wykwalifikowani kierowcy którzy wiedzą co to bezpieczeństwo.

Rabaty i promocje

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy rabaty – 10% i 15%.

Rabat 10%

Wystarczy że będziesz regularnie korzystał z usług odprowadzania pojazdów, każde zlecenie jest przez nas odnotowywane, przy 10-tym zleceniu otrzymują Państwo rabat 10% na stałe oraz kartę stałego klienta. Nasz kierowca poinformuje o otrzymaniu rabatu i weźmie od Państwa dane do wysłania karty stałego klienta.

Rabat 15%

Co zrobić aby uzyskać rabat 15% ? Wystarczy polecić nas znajomemu. Podaj nasz i swój numer znajomym, Twój znajomy decyduje się skorzystać z naszych usług i podaje nam Twój numer telefonu, my to rejestrujemy. Jeżeli 10-ciu Twoich znajomych tak zrobi otrzymujesz rabat 15% na stałe oraz kartę stałego klienta.

Promocja na start

Promocja na start – jeżeli korzystasz z naszych usług pierwszy raz przysługuje Ci jednorazowy rabat 10%. Upomnij się u kierowcy, jeżeli jedziesz z nami pierwszy raz.

Kontakt
Kliknij i zadzwoń: (+48) 733 52 52 52

PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa
PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa

Adres: ul. Broniewskiego 97, 01-876 Warszawa

E-mail:

Telefony:

Zamów szofera: (+48) 733 52 52 52

Zamów szofera: (+48) 796 755 153

Polub nas na Facebook'u