Zamów szofera: (+48) 733 52 52 52 - Polityka prywatności i RODONocni kierowcy Wiązowna

Zbliża się impreza lub spotkanie w gronie rodziny, przyjaciół albo współpracowników, ale odbywa się daleko od miejsca Twojego zamieszkania. Niezależnie od tego, czy musisz na nią dojechać z Wiązownej, czy ma ona miejsce na terenie tej bądź co bądź urokliwej gminy, zapewne nie myślisz o tym, żeby jechać własnym autem, bo nie mógłbyś wracać po kielichu. Nocni kierowcy udowadniają, że może być inaczej! Przekonaj się, jak bezpiecznie i bez łamania prawa realizować hasło Drink and Drive.

Bania taxi na życzenie

Przyjazd własnym autem na imprezę, spotkanie towarzyskie czy biznesowe bądź jakiekolwiek inne wydarzenie zakrapiane alkoholem zapewnia niewątpliwą wygodę i znacznie skraca czas podróży na miejsce. Trzymając się zasady „piłeś – nie jedź”, niewiele osób wybiera jednak tę forma dotarcia na imprezę. Z prostej przyczyny – po prostu po kielichu nie wolno prowadzić, a samochodu nie możesz zostawić tam, dokąd się udajesz. Czy w tej sytuacji musisz wybrać inny środek komunikacji i stracić wiele czasu oraz przy okazji pieniędzy na dojazd autobusem, pociągiem lub taksówką? Na szczęście nie – pomogą Ci Night Drivers.

Kim jest nocny kierowca z Bania Taxi? To Twój prywatny szofer, który zapewnia odwożenie po imprezie Twoim własnym autem. Dzięki niemu możesz przyjechać swoim samochodem i wrócić nim po kielichu – nawet niejednym! Zastanów się, jak wiele czasu i energii oszczędzasz. Po pierwsze, nie musisz dojeżdżać na miejsce niewygodnym autobusem lub pociągiem, niezależnie od tego, czy odbywa się we Wiązownej, czy gdzieś indziej. Po drugie, możesz wrócić, kiedy chcesz i zostać odwiezionym pod same drzwi. Niezwykle wygodne, prawda? A do tego korzystne cenowo!

Ty pijesz, my jedziemy – to nasze hasło, które realizujemy w praktyce. Oferujemy wynajem kierowców o dowolnej godzinie i we wszystkich gminach województwa mazowieckiego. Czy to Wiązowna, czy Warszawa, Twój prywatny kierowca już czeka, żeby zagwarantować sprawne i bezpieczne odstawianie po imprezie. Twój osobisty night driver, którego do Ciebie wyślemy, posiada odpowiednie doświadczenie i o nic nie pyta – po prostu odwozi Cię z imprezy tam, dokąd sobie życzysz. Nie martw się, Twój portfel nie zeszczupleje zanadto, a wygoda, jaką Ci zagwarantujemy, wręcz Cię zadziwi. Zadzwoń już teraz i przekonaj się sam!

PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa

Wynajem kierowcy
PoKielichu.pl
to bezpieczeństwo

W celu zagwarantowania państwu 100% bezpieczeństwa nasza firma posiada polisę ubezpieczeniową OC. Obejmuje ona wszystkie szkody w mieniu wyrządzone przez naszego kierowcę w trakcie wykonywanej usługi. Dotychczas nie odnotowaliśmy żadnej szkody. Nasz zespół tworzą wykwalifikowani kierowcy którzy wiedzą co to bezpieczeństwo.

Rabaty i promocje

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy rabaty – 10% i 15%.

Rabat 10%

Wystarczy że będziesz regularnie korzystał z usług odprowadzania pojazdów, każde zlecenie jest przez nas odnotowywane, przy 10-tym zleceniu otrzymują Państwo rabat 10% na stałe oraz kartę stałego klienta. Nasz kierowca poinformuje o otrzymaniu rabatu i weźmie od Państwa dane do wysłania karty stałego klienta.

Rabat 15%

Co zrobić aby uzyskać rabat 15% ? Wystarczy polecić nas znajomemu. Podaj nasz i swój numer znajomym, Twój znajomy decyduje się skorzystać z naszych usług i podaje nam Twój numer telefonu, my to rejestrujemy. Jeżeli 10-ciu Twoich znajomych tak zrobi otrzymujesz rabat 15% na stałe oraz kartę stałego klienta.

Promocja na start

Promocja na start – jeżeli korzystasz z naszych usług pierwszy raz przysługuje Ci jednorazowy rabat 10%. Upomnij się u kierowcy, jeżeli jedziesz z nami pierwszy raz.

Kontakt
Kliknij i zadzwoń: (+48) 733 52 52 52

PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa
PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa

Adres: ul. Broniewskiego 97, 01-876 Warszawa

E-mail:

Telefony:

Zamów szofera: (+48) 733 52 52 52

Zamów szofera: (+48) 796 755 153

Polub nas na Facebook'u