Zamów szofera: (+48) 733 52 52 52 - Polityka prywatności i RODOBania taxi Żyrardów

Poznaj najważniejsze korzyści, jakie płyną z wynajęcia kierowcy poprzez firmę Bania Taxi. Wystarczy, że wejdziesz na pokielichu.pl, spiszesz numer i zadzwonisz. Mieszkasz lub przebywasz w Żyrardowie? Świetnie! Tam również odstawianie pojazdów działa każdego dnia jak w zegarku!

Bezpieczeństwo

Powrót do domu pod wpływem alkoholu wiąże się z szeregiem zagrożeń. Obojętnie, czy to Żyrardów, Gdańsk, czy Zakopane – wracanie autem na bani jest ryzykowne. W najlepszej konstelacji przypadków zawczasu złapie Cię policja i ukarze zabraniem prawa jazdy. A inne scenariusze? Znasz je – to wypadki, często śmiertelne, przez fatalny w skutkach brak koncentracji. Gdy nie możesz prowadzić, szofer może bezpiecznie odwieźć Cię do domu – Twoim pojazdem!

Wygoda

Kierowcy do wynajęcia to przede wszystkim wygoda podejmowania decyzji i pełnej mobilności. Możesz jechać na przyjęcie własnym autem, a prywatny szofer odwiezie Cię z powrotem. Dokładnie o tej porze i pod ten adres, o czym zadecydujesz pod wpływem rozwoju wypadków. Bez opłat abonamentowych o stałych zobowiązań. Bania Auto to możliwość błyskawicznej reakcji na niespodziewane sytuacje.

Niskie ceny

Przeczytaj Bania Taxi cennik i wyciągnij odpowiednie wnioski. Wynajęcie kierowcy w Żyrardowie jest naprawdę tanie! Nie oszukujemy, nie zmieniamy tras, nie wykorzystujemy Twojego specyficznego stanu. Jesteśmy po Twojej stronie, służymy pomocą. Płacisz dokładnie tyle, ile to powinno kosztować, bez kantów. Jednocześnie – na świetnych warunkach. Twój samochod, Twoje kluczyki, nasz kierowca, Twoja wygoda... Tak to wygląda.

Nie tylko Bania Car i odstawianie aut

Żyrardów to miejscowość, w której bania taksi jest już przyjemnym skojarzeniem, marką wartą zaufania. Niejeden kierowca na Mazowszu zdecydował się na nasze wsparcie. Ale mamy dla Ciebie szczególnie dobrą informację. Nie ograniczamy się wyłącznie do usługi Night Riders. Pomagamy z transportem większej liczby osób, wypożyczamy samochody, pośredniczymy w naprawie, wspieramy w nietypowych zleceniach motoryzacyjnych. Twój jeden telefon otwiera wiele możliwości. Poznaj nas i dołącz do grona zadowolonych klientów!

PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa

Wynajem kierowcy
PoKielichu.pl
to bezpieczeństwo

W celu zagwarantowania państwu 100% bezpieczeństwa nasza firma posiada polisę ubezpieczeniową OC. Obejmuje ona wszystkie szkody w mieniu wyrządzone przez naszego kierowcę w trakcie wykonywanej usługi. Dotychczas nie odnotowaliśmy żadnej szkody. Nasz zespół tworzą wykwalifikowani kierowcy którzy wiedzą co to bezpieczeństwo.

Rabaty i promocje

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy rabaty – 10% i 15%.

Rabat 10%

Wystarczy że będziesz regularnie korzystał z usług odprowadzania pojazdów, każde zlecenie jest przez nas odnotowywane, przy 10-tym zleceniu otrzymują Państwo rabat 10% na stałe oraz kartę stałego klienta. Nasz kierowca poinformuje o otrzymaniu rabatu i weźmie od Państwa dane do wysłania karty stałego klienta.

Rabat 15%

Co zrobić aby uzyskać rabat 15% ? Wystarczy polecić nas znajomemu. Podaj nasz i swój numer znajomym, Twój znajomy decyduje się skorzystać z naszych usług i podaje nam Twój numer telefonu, my to rejestrujemy. Jeżeli 10-ciu Twoich znajomych tak zrobi otrzymujesz rabat 15% na stałe oraz kartę stałego klienta.

Promocja na start

Promocja na start – jeżeli korzystasz z naszych usług pierwszy raz przysługuje Ci jednorazowy rabat 10%. Upomnij się u kierowcy, jeżeli jedziesz z nami pierwszy raz.

Kontakt
Kliknij i zadzwoń: (+48) 733 52 52 52

PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa
PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa

Adres: ul. Broniewskiego 97, 01-876 Warszawa

E-mail:

Telefony:

Zamów szofera: (+48) 733 52 52 52

Zamów szofera: (+48) 796 755 153

Polub nas na Facebook'u