Zamów szofera: (+48) 733 52 52 52 - Polityka prywatności i RODOBania taxi Mikołów

Wynajem kierowcy wydaje Ci się drogim zbytkiem, nie na Twoją kieszeń? A może sądzisz, że usługi typu drink taxi nie istnieją w okolicach Mikołowa? W obu przypadkach mamy dla Ciebie odpowiedź, z której możesz skorzystać po kielichu, gdy niezbędne jest odprowadzenie (Ciebie oraz Twojego auta) do domu. Szybko, sprawnie i bezpiecznie.

Nocni kierowcy już w drodze

Wczesny wieczór, a może środek nocy? Umówmy się, że może to być nawet gdzieś między 3 a 5 nad ranem… Jesteś w pozornie trudnej sytuacji. Otóż wylądowałeś w klubie, u znajomych, w hotelu i masz wypite. Zdarza się, wiadomo. Problem w tym, że po kielichu nie można siadać za kierownicą, wszak słusznie każdy z nas ma, a przynajmniej powinien mieć, wbite do głowy „piłeś nie jedź”.

Łatwo powiedzieć, skoro nie możesz zostać tu na noc, a samochód musi za chwilę znaleźć się pod Twoim domem. Nikt ze znajomych nie jest w stanie Cię odebrać? Zadzwoń po kierowców do wynajęcia! W Mikołowie czy szerzej, na Śląsku, nie ma z tym problemu o żadnej porze. Na pokielichu.pl podajemy numer telefonu, który warto zapisać w komórce na czarną godzinę.

Odstawianie pojazdów naszą specjalnością

Po Twoim telefonie do akcji wkraczają night drivers. Szofer pojawia się pod wskazanym adresem w jak najkrótszym możliwym czasie. Pora na odstawianie aut – z właścicielami i pasażerami na pokładzie! Możesz kontynuować wznoszenie toastów. Nawet na bani wrócisz bowiem do domu swoim pojazdem, tylko że w roli pasażera. Nikt nie zabierze Ci prawa jazdy, nie spowodujesz głupiego wypadku.

Wbrew pozorom usługa wcale nie jest droga. Wygoogluj frazę „bania taxi cennik” i oblicz za pomocą prostego kalkulatora, ile wyniesie koszt takiej pomocy. Prywatny kierowca do wynajęcia to skarb, szczególnie gdy zachowuje dyskrecję i nie zadaje zbędnych pytań. Bania Auto kursuje w Twojej okolicy, więc wykorzystaj jego naturalny potencjał. Twój samochód – nasi kierowcy. Prosty układ: odstawianie pojazdów wtedy i tam, gdzie chcesz. Zadzwoń teraz lub zachowaj nasz numer w pamięci karty. Przyda się, gdy będziesz chciał wracać do domu po kielichu.

PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa

Wynajem kierowcy
PoKielichu.pl
to bezpieczeństwo

W celu zagwarantowania państwu 100% bezpieczeństwa nasza firma posiada polisę ubezpieczeniową OC. Obejmuje ona wszystkie szkody w mieniu wyrządzone przez naszego kierowcę w trakcie wykonywanej usługi. Dotychczas nie odnotowaliśmy żadnej szkody. Nasz zespół tworzą wykwalifikowani kierowcy którzy wiedzą co to bezpieczeństwo.

Rabaty i promocje

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy rabaty – 10% i 15%.

Rabat 10%

Wystarczy że będziesz regularnie korzystał z usług odprowadzania pojazdów, każde zlecenie jest przez nas odnotowywane, przy 10-tym zleceniu otrzymują Państwo rabat 10% na stałe oraz kartę stałego klienta. Nasz kierowca poinformuje o otrzymaniu rabatu i weźmie od Państwa dane do wysłania karty stałego klienta.

Rabat 15%

Co zrobić aby uzyskać rabat 15% ? Wystarczy polecić nas znajomemu. Podaj nasz i swój numer znajomym, Twój znajomy decyduje się skorzystać z naszych usług i podaje nam Twój numer telefonu, my to rejestrujemy. Jeżeli 10-ciu Twoich znajomych tak zrobi otrzymujesz rabat 15% na stałe oraz kartę stałego klienta.

Promocja na start

Promocja na start – jeżeli korzystasz z naszych usług pierwszy raz przysługuje Ci jednorazowy rabat 10%. Upomnij się u kierowcy, jeżeli jedziesz z nami pierwszy raz.

Kontakt
Kliknij i zadzwoń: (+48) 733 52 52 52

PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa
PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa

Adres: ul. Broniewskiego 97, 01-876 Warszawa

E-mail:

Telefony:

Zamów szofera: (+48) 733 52 52 52

Zamów szofera: (+48) 796 755 153

Polub nas na Facebook'u