Zamów szofera: (+48) 733 52 52 52 - Polityka prywatności i RODOBania taxi Kraków

Wyobraź sobie dzień, w którym jako gość, a przy okazji kierowca zawitasz na przyjęciu. Bawisz się świetnie, jednak w pewnym momencie ktoś proponuje toast. Zgadzasz się. Myślisz – po jednym nic się nie stanie, przecież za jakiś czas będę mógł prowadzić. Niestety, impreza nabiera tempa. Po chwili jesteś już na bani. W głowie alarm: „piłeś, nie jedź!”. Z drugiej strony musisz wrócić do domu, a rano dysponować autem... Co teraz? Pomogą Ci Night Drivers!

Scenariusz numer 1

W pierwszym, od razu zaznaczmy, czarnym scenariuszu ulegasz złym podszeptom. Po kielichu wsiadasz za kółko. Odstawianie pojazdów przez znajomych tego dnia nie wchodzi w rachubę, więc przekręcasz kluczyki w stacyjce i ruszasz w ciemną noc, choć obraz dziwnie się rozjeżdża...

Mamy kontynuować? Przecież wiesz, ile zdarzeń drogowych jest winą alkoholu i braku rozwagi. Ryzykujesz spowodowanie wypadku, śmierć swoją lub innego uczestnika ruchu drogowego. W Krakowie lub na drugim końcu Polski – statystyki są nieubłagane. Nawet jeśli nic się nie stanie, chcesz wpaść na kontroli i stracić prawo jazdy? Przecież istnieje inne wyjście, w końcu nocny kierowca musi być trzeźwy.

Scenariusz numer 2

W drugim wariancie naszych imprezowych wydarzeń nie wsiadasz do swojego auta, choć masz pewność, że trafisz z nim do domu. Jak to możliwe? Otóż wchodzisz na stronę Bania Taxi i dzwonisz pod podany numer telefonu. Po krótkim czasie zjawia się prywatny szofer, który przejmuje od Ciebie kluczyki. Wolisz usiąść na przednim czy tylnym siedzeniu?

Jedziecie do Twojego domu najszybszą możliwą drogą, bezpiecznie i komfortowo. Nasi nocni kierowcy są zatrudniani z uwagi na swoje doświadczenie. Ty pijesz, my jedziemy. Niezły obrót sytuacji po kielichu, prawda? Odprowadzanie z imprezy wcale nie jest drogie, a już z pewnością w zestawieniu z korzyściami. Rano obudź się we własnym łóżku i wyjrzyj za okno. Przed domem będzie stał samochód. Wszystko odbyło się bez zbędnych konsekwencji. Night Riders meldują się do Twojej dyspozycji – zadzwoń już teraz lub zachowaj numer w telefonie, na czarną godzinę!

PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa

Wynajem kierowcy
PoKielichu.pl
to bezpieczeństwo

W celu zagwarantowania państwu 100% bezpieczeństwa nasza firma posiada polisę ubezpieczeniową OC. Obejmuje ona wszystkie szkody w mieniu wyrządzone przez naszego kierowcę w trakcie wykonywanej usługi. Dotychczas nie odnotowaliśmy żadnej szkody. Nasz zespół tworzą wykwalifikowani kierowcy którzy wiedzą co to bezpieczeństwo.

Rabaty i promocje

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy rabaty – 10% i 15%.

Rabat 10%

Wystarczy że będziesz regularnie korzystał z usług odprowadzania pojazdów, każde zlecenie jest przez nas odnotowywane, przy 10-tym zleceniu otrzymują Państwo rabat 10% na stałe oraz kartę stałego klienta. Nasz kierowca poinformuje o otrzymaniu rabatu i weźmie od Państwa dane do wysłania karty stałego klienta.

Rabat 15%

Co zrobić aby uzyskać rabat 15% ? Wystarczy polecić nas znajomemu. Podaj nasz i swój numer znajomym, Twój znajomy decyduje się skorzystać z naszych usług i podaje nam Twój numer telefonu, my to rejestrujemy. Jeżeli 10-ciu Twoich znajomych tak zrobi otrzymujesz rabat 15% na stałe oraz kartę stałego klienta.

Promocja na start

Promocja na start – jeżeli korzystasz z naszych usług pierwszy raz przysługuje Ci jednorazowy rabat 10%. Upomnij się u kierowcy, jeżeli jedziesz z nami pierwszy raz.

Kontakt
Kliknij i zadzwoń: (+48) 733 52 52 52

PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa
PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa

Adres: ul. Broniewskiego 97, 01-876 Warszawa

E-mail:

Telefony:

Zamów szofera: (+48) 733 52 52 52

Zamów szofera: (+48) 796 755 153

Polub nas na Facebook'u