Zamów szofera: (+48) 733 52 52 52 - Polityka prywatności i RODOWynajem kierowców Warszawa

Na bani przychodzą do głowy różne pomysły, niekoniecznie rozsądne i bezpieczne. Z pewnością do największych zagrożeń należy wsiadanie do aut po kielichu. Poznaj usługę, która oddala od Ciebie wizję realnych zagrożeń. Bania Car to prawdziwa skuteczność w rozwiązywaniu problemów z powrotem do domu w Warszawie.

Teleporter – odprowadzanie do domu w najlepszym momencie

Taka sytuacja może mieć miejsce w dowolnej dzielnicy miasta stołecznego Warszawa. Przyjeżdżasz na imprezę, żeby spędzić trochę czasu z przyjaciółmi, rodziną, współpracownikami. Docierasz samochodem i planujesz samodzielny, szybki powrót do domu. Problem w tym, że wypiłeś parę kieliszków, tymczasem odstawianie pojazdów przez znajomych nie wchodzi w rachubę. Co teraz?


Piłeś, nie jedź! Przypominamy o tym na każdym kroku. Tyle wypadków na warszawskich drogach jest spowodowana przez alkohol. Drink and drive? Ta szkodliwa zasada przyświeca niestety zbyt wielu osobom. Kończy się zabraniem prawa jazdy, kolizją drogową, odpowiedzialnością za czyjeś kalectwo... Raczej nie interesuje Cię taki scenariusz na ten wieczór, prawda?

Co Ci daje pokielichu.pl

Bania Auto jest receptą na Twoje wątpliwości związane z powrotem do domu. Tanie odprowadzanie – to naprawdę możliwe! Wystarczy, że zadzwonisz po bania taksi i zamówisz kurs pod wskazany adres w Warszawie – obojętnie, czy jest to Praga, Wilanów, Marymont, czy jakiekolwiek inne osiedle. Profesjonalny szofer z bogatym doświadczeniem i świadomością swoich obowiązków już zmierza w Twoim kierunku!


Bania Taxi Cennik dostępny na naszej stronie internetowej udowadnia, że wynajęcie kierowcy nie nastręcza współcześnie żadnych problemów. Możesz bezpiecznie, bez żadnych konsekwencji przenieść się z imprezy do domu. Dyskretne odstawianie aut wraz z ich właścicielami jest naszą sprawdzoną specjalnością, a night riders zdobywają coraz większe zainteresowanie nie tylko na terenie Warszawy, ale również Mazowsza, a nawet całej Polski. Już dziś, zamiast po raz kolejny wpisywać w Google „odprowadzanie Warszawa”, zadzwoń pod numer telefonu, który podajemy na stronie. Nie zawiedziesz się!

PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa

Wynajem kierowcy
PoKielichu.pl
to bezpieczeństwo

W celu zagwarantowania państwu 100% bezpieczeństwa nasza firma posiada polisę ubezpieczeniową OC. Obejmuje ona wszystkie szkody w mieniu wyrządzone przez naszego kierowcę w trakcie wykonywanej usługi. Dotychczas nie odnotowaliśmy żadnej szkody. Nasz zespół tworzą wykwalifikowani kierowcy którzy wiedzą co to bezpieczeństwo.

Rabaty i promocje

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy rabaty – 10% i 15%.

Rabat 10%

Wystarczy że będziesz regularnie korzystał z usług odprowadzania pojazdów, każde zlecenie jest przez nas odnotowywane, przy 10-tym zleceniu otrzymują Państwo rabat 10% na stałe oraz kartę stałego klienta. Nasz kierowca poinformuje o otrzymaniu rabatu i weźmie od Państwa dane do wysłania karty stałego klienta.

Rabat 15%

Co zrobić aby uzyskać rabat 15% ? Wystarczy polecić nas znajomemu. Podaj nasz i swój numer znajomym, Twój znajomy decyduje się skorzystać z naszych usług i podaje nam Twój numer telefonu, my to rejestrujemy. Jeżeli 10-ciu Twoich znajomych tak zrobi otrzymujesz rabat 15% na stałe oraz kartę stałego klienta.

Promocja na start

Promocja na start – jeżeli korzystasz z naszych usług pierwszy raz przysługuje Ci jednorazowy rabat 10%. Upomnij się u kierowcy, jeżeli jedziesz z nami pierwszy raz.

Kontakt
Kliknij i zadzwoń: (+48) 733 52 52 52

PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa
PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa

Adres: ul. Broniewskiego 97, 01-876 Warszawa

E-mail:

Telefony:

Zamów szofera: (+48) 733 52 52 52

Zamów szofera: (+48) 796 755 153

Polub nas na Facebook'u