Zamów szofera: (+48) 733 52 52 52 - Polityka prywatności i RODOBania taxi Katowice

Nieplanowana impreza, niezapowiedziany wyjazd w gościnę, zaskakujący poczęstunek u znajomych – komu się to nie zdarzyło? Chciałoby się zostać jak najdłużej i spędzić miło czas w gronie bliskich, ale co zrobić z samochodem, kiedy gospodarze częstują alkoholem? W końcu trzeba jakoś wrócić do domu i zabrać auto ze sobą. Jako firma świadcząca usługi typu bania taxi mamy dla Ciebie rozwiązanie, jakim jest odwożenie po imprezie w Katowicach.

Odprowadzanie samochodów po imprezie

Piłeś nie jedź – bardzo dobrze o Tobie świadczy to, że trzymasz się tej żelaznej z punktu widzenia bezpieczeństwa zasady. Masz świadomość, że wsiadanie za kółko po spożyciu alkoholu to najgorszy pomysł, jaki może przyjść do głowy. Dlatego szukasz jakiegoś wyjścia w sytuacji, gdy przyjechałeś na imprezę samochodem i nie możesz z niej wrócić w ten sam sposób. Rozważasz różne możliwości, ale zostawienie auta do jutra u znajomych lub na parkingu daleko od domu nie wchodzi w grę, bo będzie Ci ono potrzebne następnego dnia. Co robić?

Na bani tylko bania taxi! Jako nocni kierowcy (night drivers) zapewniamy Ci tanie odprowadzanie samochodów na terenie Katowic i w okolicach. Wystarczy, że po nas zadzwonisz, a Twój prywatny kierowca dotrze na wskazane przez Ciebie miejsce i zagwarantuje odwożenie po imprezie, dokądkolwiek sobie życzysz. Szybko, pewnie i przede wszystkim bezpiecznie. Ty pijesz, my jedziemy – to nasza dewiza!

Night driver do Twojej dyspozycji

Oferowane przez nas odstawianie aut i odwożenie po imprezie sprawia, że w żaden sposób się nie ograniczasz. Bawisz się dowoli i nie przejmujesz się samochodem – zajmujemy się nim za Ciebie. Twój osobisty szofer jest na wyciągnięcie ręki – taniej, niż myślisz! Dzięki usłudze typu bania car całe Katowice są do Twojej dyspozycji niezależnie od tego, ile kieliszków wypiłeś.

Jako PoKielichu.pl jesteśmy do Twoich usług przez całą dobę. Tanie odprowadzanie zamówisz w każdym dniu tygodnia i o dowolnej godzinie na terenie Katowic i w okolicach. Wiemy, że interesuje Cię wynajęcie kierowcy w atrakcyjnej cenie, dlatego nie pobieramy wysokich opłat. Sprawdź, jakie korzyści od nas otrzymujesz:

• wynajem kierowców przez całą dobę;
• prywatny szofer zapewniający teleporter odprowadzanie;
• drink taxi w konkurencyjnej cenie.

Pamiętaj: Ty pijesz, my jedziemy!

PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa

Wynajem kierowcy
PoKielichu.pl
to bezpieczeństwo

W celu zagwarantowania państwu 100% bezpieczeństwa nasza firma posiada polisę ubezpieczeniową OC. Obejmuje ona wszystkie szkody w mieniu wyrządzone przez naszego kierowcę w trakcie wykonywanej usługi. Dotychczas nie odnotowaliśmy żadnej szkody. Nasz zespół tworzą wykwalifikowani kierowcy którzy wiedzą co to bezpieczeństwo.

Rabaty i promocje

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy rabaty – 10% i 15%.

Rabat 10%

Wystarczy że będziesz regularnie korzystał z usług odprowadzania pojazdów, każde zlecenie jest przez nas odnotowywane, przy 10-tym zleceniu otrzymują Państwo rabat 10% na stałe oraz kartę stałego klienta. Nasz kierowca poinformuje o otrzymaniu rabatu i weźmie od Państwa dane do wysłania karty stałego klienta.

Rabat 15%

Co zrobić aby uzyskać rabat 15% ? Wystarczy polecić nas znajomemu. Podaj nasz i swój numer znajomym, Twój znajomy decyduje się skorzystać z naszych usług i podaje nam Twój numer telefonu, my to rejestrujemy. Jeżeli 10-ciu Twoich znajomych tak zrobi otrzymujesz rabat 15% na stałe oraz kartę stałego klienta.

Promocja na start

Promocja na start – jeżeli korzystasz z naszych usług pierwszy raz przysługuje Ci jednorazowy rabat 10%. Upomnij się u kierowcy, jeżeli jedziesz z nami pierwszy raz.

Kontakt
Kliknij i zadzwoń: (+48) 733 52 52 52

PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa
PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa

Adres: ul. Broniewskiego 97, 01-876 Warszawa

E-mail:

Telefony:

Zamów szofera: (+48) 733 52 52 52

Zamów szofera: (+48) 796 755 153

Polub nas na Facebook'u