Zamów szofera: (+48) 733 52 52 52 - Polityka prywatności i RODOWynajem kierowcy Kraków

Uwaga, uwaga! Pokielichu.pl działa już także w Krakowie. W pięknym mieście i na terenie całej Małopolski oferuje odstawianie samochodów w naprawdę konkurencyjnych cenach. Baw się na tle Wawelu i nie przejmuj konsekwencjami. Z nami realizacja specyficznego hasła „drink and drive” jest możliwa, a co więcej – dostępna na telefon o każdej porze.

Piłeś, nie jedź

W Krakowie ruch turystyczny, biznesowe życie i cudowne miejsca zachęcają do odpoczynku. Czasami z kieliszkiem jakiegoś trunku w dłoni, ludzka rzecz. Możesz na przykład jechać na kolację do restauracji i nie czuć potrzeby picia alkoholu, jednak sytuacja jakoś to wymusza... Nieważne, jakie są przyczyny, liczą się fakty. A fakty są takie, że jesteś na bani i w tym stanie bynajmniej nie nadajesz się na kierowcę.


O tym samym przypominają od lat rozmaite kampanie społeczne. Nie bez powodu biją na alarm z powodu zachowania polskich kierowców. Również w Krakowie nadal wielu po prostu wsiada za kółko po kielichu i ma w nosie przepisy, które surowo zabraniają prowadzenia pod wpływem. Nie dziwmy się zatem widokiem krzyży przy drogach albo kierowcami, którzy trafiają do więzienia lub na plac manewrowy krakowskiego WORD-u, bo są zmuszeni powtórnie zdawać egzamin na prawo jazdy.

Bania Taxi Kraków

Wróćmy do tej symbolicznej restauracji, w której wypiłeś o jeden kieliszek za dużo i masz problem z samodzielnym powrotem do domu. Skoro czytasz ten artykuł, widzisz podany na stronie numer telefoniczny. Zadzwoń, nawet jeżeli jest środek nocy. Obiecujemy aktywną pomoc. Nie jesteś sam w swoim skomplikowanym położeniu. Odstawianie aut to specjalność naszej wykwalifikowanej ekipy profesjonalnych kierowców.


Wystarczy, że podasz adres w Krakowie, gdzie właśnie się znajdujesz – przejmujemy stery Twojej maszyny. Rozsiądź się wygodnie i oglądaj zabytki, które kocha cała Polska. My tymczasem skupiamy się na prostej drodze do Twojego domu. Za niskie pieniądze, w szybkim, ale bezpiecznym tempie, trafiasz prosto pod drzwi swojego mieszkania. A samochód? Cóż, gdy tylko otworzysz powieki, będzie do Twojej dyspozycji. Stoi spokojnie pod domem. Teleporter? Odprowadzanie? To po prostu Bania Car!

PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa

Wynajem kierowcy
PoKielichu.pl
to bezpieczeństwo

W celu zagwarantowania państwu 100% bezpieczeństwa nasza firma posiada polisę ubezpieczeniową OC. Obejmuje ona wszystkie szkody w mieniu wyrządzone przez naszego kierowcę w trakcie wykonywanej usługi. Dotychczas nie odnotowaliśmy żadnej szkody. Nasz zespół tworzą wykwalifikowani kierowcy którzy wiedzą co to bezpieczeństwo.

Rabaty i promocje

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy rabaty – 10% i 15%.

Rabat 10%

Wystarczy że będziesz regularnie korzystał z usług odprowadzania pojazdów, każde zlecenie jest przez nas odnotowywane, przy 10-tym zleceniu otrzymują Państwo rabat 10% na stałe oraz kartę stałego klienta. Nasz kierowca poinformuje o otrzymaniu rabatu i weźmie od Państwa dane do wysłania karty stałego klienta.

Rabat 15%

Co zrobić aby uzyskać rabat 15% ? Wystarczy polecić nas znajomemu. Podaj nasz i swój numer znajomym, Twój znajomy decyduje się skorzystać z naszych usług i podaje nam Twój numer telefonu, my to rejestrujemy. Jeżeli 10-ciu Twoich znajomych tak zrobi otrzymujesz rabat 15% na stałe oraz kartę stałego klienta.

Promocja na start

Promocja na start – jeżeli korzystasz z naszych usług pierwszy raz przysługuje Ci jednorazowy rabat 10%. Upomnij się u kierowcy, jeżeli jedziesz z nami pierwszy raz.

Kontakt
Kliknij i zadzwoń: (+48) 733 52 52 52

PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa
PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa

Adres: ul. Broniewskiego 97, 01-876 Warszawa

E-mail:

Telefony:

Zamów szofera: (+48) 733 52 52 52

Zamów szofera: (+48) 796 755 153

Polub nas na Facebook'u