Zamów szofera: (+48) 733 52 52 52 - Polityka prywatności i RODOKierowca dla Prezesa

Kierowca dla prezesa to praca wymagająca, którą mogą wykonywać jedynie odpowiednio wykwalifikowane osoby. Wiąże się to z koniecznością wypłacania wynagrodzenia i to dość wysokiego. Niestety nie jest łatwo znaleźć osobę, która będzie w pełni dyspozycyjna i będzie na każde wezwanie bez względu na wysokość pensji. Z tego właśnie względu coraz większym zainteresowaniem cieszą się usługi kierowcy dla prezesa. W naszej firmie doskonale wiemy jak ważne jest to, aby kierowca posiadał wymagane uprawnienia oraz inne cechy, do których zalicza się dyskrecja, odpowiedzialność i profesjonalizm, wysoka kultura osobista oraz znajomość języków obcych. Samochód dla prezesa to najlepsze rozwiązanie, z którego korzysta coraz więcej osób.

Nasza firma oferuje wynajem aut z kierowcą lub wynajem samego kierowcy. Oferujemy szeroki wybór pojazdów, wśród których są zarówno klasyczne auta miejskie, jak i ekskluzywne limuzyny najwyższej klasy. Każdy samochód jest wyposażony we wszelkie udogodnienia, dzięki czemu w czasie podróży można załatwiać bieżące sprawy firmowe. Przejazdy realizowane są na dowolnych trasach, ustalanych indywidualnie przez kierowcę i pasażera. Samochód dla prezesa to rozwiązanie, z którego korzystają zarówno małe firmy, jak i duże korporacje. Gwarantujemy najwyższy poziom obsługi i zawsze dbamy o zadowolenie klientów.

Z nami niestraszne są wszelkie nieprzewidziane sytuacje, gdy np. trzeba pilnie dostarczyć przesyłkę lub dokumenty, czy odebrać szefa lub zawieźć prezesa w podróż służbową w nietypowych godzinach pracy. Korzystając z naszych usług nie trzeba się martwić, że kierowca pójdzie na urlop czy zwolnienie lekarskie, ponieważ zawsze będzie zapewnione odpowiednie zastępstwo. Każdy z naszych klientów jest traktowany indywidualnie, a oferta przygotowywana zgodnie z jego oczekiwaniami. Dzięki naszym usługom można mieć pewność, że auto dla prezesa będzie zawsze na czas i dokładnie tam, gdzie jest potrzebne. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz posiadanymi przez nas pojazdami na stronie internetowej lub osobiście w siedzibie firmy.

Konkurencja na rynku kierowców, oferujących swoje usługi właścicielom podmiotów gospodarczych albo szefom zarządów różnego rodzaju spółek, jest bardzo duża. Wymagania osób, piastujących wspomniane funkcje, z całą pewnością do małych nie należą, co oznacza, że tylko i wyłącznie najlepsi mają szansę przetrwać rywalizację z innymi uczestnikami walki o przyciągnięcie uwagi klientów. Do zadań profesjonalnego kierowcy dla prezesa należy kompleksowa obsługa zleceniodawcy poprzez prowadzenie pojazdu o różnych porach dnia i nocy. Myli się bowiem ten, kto podejrzewa, że takie usługi wykonywane są wyłącznie przez osiem godzin w ciągu doby. Najlepszy specjalista, zajmujący się kierowaniem samochodu, w jakim będzie poruszał się prezes firmy, oferuje swoje usługi w porach dogodnych dla osoby, która z nich korzysta. Jest to jeden z powodów, które jednoznacznie decydują, że konkurencja nie ma szans w rywalizowaniu o klienta z opisywanym właśnie doświadczonym kierowcą.

Zapewnia on dostarczenie klienta pod wskazany adres zawsze wtedy, kiedy on tego oczekuje i odbywa się to zarówno szybko, jak też bezpiecznie. O spóźnieniach w dotarciu po prezesa na miejsce, z jakiego wyrusza się na spotkanie, jak też do punktu docelowego, rzecz jasna nie może być mowy. Dzięki temu, że profesjonalny kierowca dla prezesa sprawdzał się każdego dnia podczas realizowanych usług, zleceniodawca obdarza go zaufaniem i nie wyobraża sobie możliwości poruszania się samochodem z kimś innym. Na uwagę zasługuje fakt, że profesjonalny kierowca dla prezesa potrafi dochować tajemnicy, związanej choćby z miejscami odwiedzanymi przez klienta, jak też z rozmowami telefonicznymi, jakie usłyszy.

Warto sprawdzić ofertę prezentowanego kierowcy, a skontaktowanie się z nim nikomu nie powinien sprawić najmniejszego problemu. Ceny świadczonych usług nie są wygórowane i jest to oczywiście kolejny argument, przemawiający za skorzystaniem z usług specjalisty, czującego się za kierownicą samochodu jak przysłowiowa ryba w wodzie.

PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa

Wynajem kierowcy
PoKielichu.pl
to bezpieczeństwo

W celu zagwarantowania państwu 100% bezpieczeństwa nasza firma posiada polisę ubezpieczeniową OC. Obejmuje ona wszystkie szkody w mieniu wyrządzone przez naszego kierowcę w trakcie wykonywanej usługi. Dotychczas nie odnotowaliśmy żadnej szkody. Nasz zespół tworzą wykwalifikowani kierowcy którzy wiedzą co to bezpieczeństwo.

Rabaty i promocje

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy rabaty – 10% i 15%.

Rabat 10%

Wystarczy że będziesz regularnie korzystał z usług odprowadzania pojazdów, każde zlecenie jest przez nas odnotowywane, przy 10-tym zleceniu otrzymują Państwo rabat 10% na stałe oraz kartę stałego klienta. Nasz kierowca poinformuje o otrzymaniu rabatu i weźmie od Państwa dane do wysłania karty stałego klienta.

Rabat 15%

Co zrobić aby uzyskać rabat 15% ? Wystarczy polecić nas znajomemu. Podaj nasz i swój numer znajomym, Twój znajomy decyduje się skorzystać z naszych usług i podaje nam Twój numer telefonu, my to rejestrujemy. Jeżeli 10-ciu Twoich znajomych tak zrobi otrzymujesz rabat 15% na stałe oraz kartę stałego klienta.

Promocja na start

Promocja na start – jeżeli korzystasz z naszych usług pierwszy raz przysługuje Ci jednorazowy rabat 10%. Upomnij się u kierowcy, jeżeli jedziesz z nami pierwszy raz.

Kontakt
Kliknij i zadzwoń: (+48) 733 52 52 52

PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa
PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa

Adres: ul. Broniewskiego 97, 01-876 Warszawa

E-mail:

Telefony:

Zamów szofera: (+48) 733 52 52 52

Zamów szofera: (+48) 796 755 153

Polub nas na Facebook'u