Zamów szofera: (+48) 733 52 52 52 - Polityka prywatności i RODOOdbiór samochodu po kolacji

Posiadanie auta to duża wygoda, ale w życiu zdarzają się takie sytuacje, gdy konieczne jest wynajęcie kierowcy. Dotyczy to szczególnie takich uroczystości jak kolacja zaręczynowa, rocznicowa czy pępkowa. Z usług kierowców do wynajęcia korzystają również przedsiębiorcy organizujący kolacje biznesowe. Dzięki temu można spokojnie zostawić samochód pod lokalem i nie martwić się, że następnego dnia będzie problem z jego odbiorem. Możemy też zapewnić wygodny transport wszystkim uczestnikom spotkania do hotelu lub do domu. Nasze usługi świadczymy na terenie całego kraju. Gwarantujemy dyskrecję i maksymalny komfort nawet na najdłuższych trasach.

Posiadamy flotę nowoczesnych pojazdów, w tym wiele ekskluzywnych marek. Dzięki temu można zamówić efektowny pojazd dla kluczowych klientów firmy i podkreślić prestige spotkania. Jeśli planujesz kolację zaręczynową, to zamówienie szofera dla wybranki jest naprawdę świetnym pomysłem. Kierowca przyda się także po kolacji pępkowej, która raczej rzadko obywa się bez napojów alkoholowych. Z nami możesz mieć pewność, że wszyscy goście zostaną odwiezieni bezpiecznie i wygodnie we wskazane miejsce. Możemy też dostarczyć pod dowolny adres szofera, który odwiezie każdego jego własnym autem. Usługa jest niezwykle popularna, ponieważ dzięki niej można mieć pewność, że samochód nie będzie pozostawiony pod lokalem bez opieki.

Jak skorzystać z usługi odbioru auta po kolacji lub spotkaniu? To proste – wystarczy zadzwonić pod wskazany numer lub skontaktować się z nami online. Oferujemy odprowadzanie pojazdów w godzinach nocnych i dziennych. Na życzenie klienta możemy też odebrać pojazd z serwisu lub dostarczyć szofera, który odstawi auto we wskazane miejsce. Wynajmujemy również kierowców, którzy mogą zastąpić niedysponowanego kierowcę zleceniodawcy. Gwarantujemy atrakcyjne ceny i wysoki poziom usług. Koszty są uzależniony od ilości godzin. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skontaktowania się z naszą firmą.

PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa

Wynajem kierowcy
PoKielichu.pl
to bezpieczeństwo

W celu zagwarantowania państwu 100% bezpieczeństwa nasza firma posiada polisę ubezpieczeniową OC. Obejmuje ona wszystkie szkody w mieniu wyrządzone przez naszego kierowcę w trakcie wykonywanej usługi. Dotychczas nie odnotowaliśmy żadnej szkody. Nasz zespół tworzą wykwalifikowani kierowcy którzy wiedzą co to bezpieczeństwo.

Rabaty i promocje

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy rabaty – 10% i 15%.

Rabat 10%

Wystarczy że będziesz regularnie korzystał z usług odprowadzania pojazdów, każde zlecenie jest przez nas odnotowywane, przy 10-tym zleceniu otrzymują Państwo rabat 10% na stałe oraz kartę stałego klienta. Nasz kierowca poinformuje o otrzymaniu rabatu i weźmie od Państwa dane do wysłania karty stałego klienta.

Rabat 15%

Co zrobić aby uzyskać rabat 15% ? Wystarczy polecić nas znajomemu. Podaj nasz i swój numer znajomym, Twój znajomy decyduje się skorzystać z naszych usług i podaje nam Twój numer telefonu, my to rejestrujemy. Jeżeli 10-ciu Twoich znajomych tak zrobi otrzymujesz rabat 15% na stałe oraz kartę stałego klienta.

Promocja na start

Promocja na start – jeżeli korzystasz z naszych usług pierwszy raz przysługuje Ci jednorazowy rabat 10%. Upomnij się u kierowcy, jeżeli jedziesz z nami pierwszy raz.

Kontakt
Kliknij i zadzwoń: (+48) 733 52 52 52

PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa
PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa

Adres: ul. Broniewskiego 97, 01-876 Warszawa

E-mail:

Telefony:

Zamów szofera: (+48) 733 52 52 52

Zamów szofera: (+48) 796 755 153

Polub nas na Facebook'u