Zamów szofera: (+48) 733 52 52 52 - Polityka prywatności i RODOOdwożenie auta na myjnie

Samochody poruszające się po polskich drogach nie należą do najczyściejszych. Nie ma się zresztą czemu dziwić, ponieważ drogi są dziurawe i często zalega na nich błoto, śnieg czy liście. Negatywnie na wygląd aut oddziałuje również aura, zwłaszcza jesienią i zimą. Jednak największym problemem jest sól, którą posypywane są ulice zimą – może ona przyczyniać się do korozji. Z tego właśnie względu warto regularnie oddawać samochód do myjni. Czyste auto jest niezbędne także wtedy, gdy ma służyć jako środek transportu podczas rodzinnej uroczystości, świąt czy firmowego spotkania. Niestety nie każdy ma dość czasu, aby osobiście umyć samochód. Wówczas wkraczamy my i za niewielką opłatą odwozimy auto na myjnię.

Jak wygląda usługa? Wystarczy zadzwonić do naszej firmy i podać podstawowe dane oraz oczekiwany termin wykonania usługi. Nasz kierowca odbierze auto spod wskazanego adresu, pojedzie nim do myjni i odstawi auto na miejsce. To rozwiązanie, które polecamy każdemu, komu brakuje czasu na tak przyziemne sprawy jak mycie auta. Świadczymy usługi zarówno dla osób prywatnych, jak i dla dużych przedsiębiorstw dysponujących całymi flotami różnego rodzaju pojazdów. Korzystając z naszych usług możesz mieć pewność, że samochód będzie bezpiecznie odstawiony do myjni i odwieziony we wskazane miejsce.

W naszej firmie zatrudniamy doświadczonych kierowców i stale podnosimy poziom usług. Dla każdego klienta przygotowujemy indywidualną ofertę, dzięki czemu stali klienci mogą liczyć na atrakcyjne rabaty. Działamy nie tylko w Warszawie, ale również na terenie całego kraju. Ceny zależą od długości trasy oraz rodzaju wybranej usługi. Oferujemy nie tylko odwożenie auta na myjnię, ale również odwożenie auta na serwis czy odbieranie samochodu po kolacji. U nas możesz wynająć busa lub limuzynę, a także inne auta wraz z kierowcami. Gwarantujemy atrakcyjne ceny, terminowość i najwyższą jakość obsługi. Więcej szczegółów związanych z ofertą naszej firmy znajdziesz na stronie internetowe. Zapraszamy.

PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa

Wynajem kierowcy
PoKielichu.pl
to bezpieczeństwo

W celu zagwarantowania państwu 100% bezpieczeństwa nasza firma posiada polisę ubezpieczeniową OC. Obejmuje ona wszystkie szkody w mieniu wyrządzone przez naszego kierowcę w trakcie wykonywanej usługi. Dotychczas nie odnotowaliśmy żadnej szkody. Nasz zespół tworzą wykwalifikowani kierowcy którzy wiedzą co to bezpieczeństwo.

Rabaty i promocje

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy rabaty – 10% i 15%.

Rabat 10%

Wystarczy że będziesz regularnie korzystał z usług odprowadzania pojazdów, każde zlecenie jest przez nas odnotowywane, przy 10-tym zleceniu otrzymują Państwo rabat 10% na stałe oraz kartę stałego klienta. Nasz kierowca poinformuje o otrzymaniu rabatu i weźmie od Państwa dane do wysłania karty stałego klienta.

Rabat 15%

Co zrobić aby uzyskać rabat 15% ? Wystarczy polecić nas znajomemu. Podaj nasz i swój numer znajomym, Twój znajomy decyduje się skorzystać z naszych usług i podaje nam Twój numer telefonu, my to rejestrujemy. Jeżeli 10-ciu Twoich znajomych tak zrobi otrzymujesz rabat 15% na stałe oraz kartę stałego klienta.

Promocja na start

Promocja na start – jeżeli korzystasz z naszych usług pierwszy raz przysługuje Ci jednorazowy rabat 10%. Upomnij się u kierowcy, jeżeli jedziesz z nami pierwszy raz.

Kontakt
Kliknij i zadzwoń: (+48) 733 52 52 52

PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa
PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa

Adres: ul. Broniewskiego 97, 01-876 Warszawa

E-mail:

Telefony:

Zamów szofera: (+48) 733 52 52 52

Zamów szofera: (+48) 796 755 153

Polub nas na Facebook'u