Zamów szofera: (+48) 733 52 52 52 - Polityka prywatności i RODOPrywatny kierowca

Wybierasz się na imprezę, na której będzie alkohol? A może organizujesz kolację biznesową? Prywatny kierowca to rozwiązanie, z którego warto skorzystać. W naszej firmie możesz zamówić zarówno auto z kierowcą, jak i odprowadzenie własnego samochodu. Dysponujemy różnorodnymi pojazdami, które są w pełni sprawne technicznie i zapewniają komfort podróżującym. Zamawiając prywatnego kierowcę możesz mieć pewność, że będzie on dyskretny i szybki. Kiedy warto z tej usługi skorzystać? Na pewno po imprezie, gdy po wypiciu kilku drinków nie możesz wsiąść za kierownicę. Warto też zamówić kierowcę, gdy konieczne jest odprowadzenie auta pod wskazany adres. Z naszym kierowcą możesz mieć pewność, że pojazd dojedzie bezpiecznie dokładnie tam, gdzie chcesz.

Prywatnego kierowcę można zamówić zarówno telefonicznie, jak i online. Wystarczy zarezerwować przejazd i zapłacić za usługę, aby mieć pewność, że zostanie zrealizowana w wyznaczonym terminie. Oferta skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i do przedsiębiorców. Zamówić można osobistego szofera, który będzie kierował autem klienta lub samochód wraz z kierowcą. Posiadamy flotę nowoczesnych, stylowych pojazdów, które zapewniają podróżnym komfort i bezpieczeństwo. Nasi klienci mogą wybierać spośród typowych aut miejskich, jak i ekskluzywnych marek, którym można zaimponować kontrahentom czy klientom.

Prywatny kierowca to wygodny i oszczędny sposób na podróżowanie. Nie trzeba martwić się o benzynę, miejsca parkingowe czy czas podróży, ponieważ wszystko jest dokładnie zaplanowane. Dzięki szoferowi można podczas jazdy pracować czy załatwiać firmowe sprawy. Nasi kierowcy są doskonali w tym, co robią, dyskretni i świetnie wykwalifikowani. Cechują się wysoką kulturą osobistą i znajomością języków obcych. Dzięki temu można zamówić przewóz nie tylko dla siebie, ale także dla zagranicznych kontrahentów czy gości. Naszych klientów dowozimy wszędzie tam, gdzie chcą, dzięki czemu nawet po powrocie z dalekiej podróży, mogą szybko, bezpiecznie i w komfortowych warunkach dojechać do celu.

Nie ulega wątpliwości, że znalezienie dobrego kierowcy, poruszającego się świetnie po stolicy, graniczy z cudem, ponieważ większości przedstawicieli tego zawodu można coś zarzucić. Myli się jednakże każdy, kto podejrzewa, że w Warszawie nie ma kierowcy, który byłby w stanie zadowolić oczekiwania nawet najbardziej wybrednego klienta. Od kiedy na tym rynku zaczął funkcjonować specjalista od jazdy samochodem po całej stolicy, a także poza jej granicami, jego popularność rośnie każdego dnia. Zleceniodawcy, którzy wiedzą już, jak znakomity jest prywatny kierowca w Warszawie, o jakim mowa, chętnie dzielą się pozytywnymi wrażeniami na temat oferowanych przez niego usług ze znajomymi. Ta forma promocji jest zdecydowanie lepsza aniżeli opłacane reklamy w środkach masowego przekazu.

Najlepszy specjalista w swojej dziedzinie, a więc także opisywany właśnie prywatny kierowca w Warszawie, zdobywa zainteresowanie klientów na podstawie dotychczasowych dokonań, których bez wątpienia było niezwykle wiele. Przede wszystkim za każdym razem porusza się on po stolicy bezpiecznie i jednocześnie nie za wolno. W ten sposób klient ma pewność, że zdąży na miejsce spotkania o wyznaczonej godzinie, a nikogo chyba nie trzeba przekonywać co do tego jak źle widziane w różnych sytuacjach życiowych jest spóźnianie się.

Poza wysoką jakością podejmowanych działań przez tego prywatnego kierowcy dla Warszawy i okolic, klientów do niego przyciągają atrakcyjne stawki. Nie są one naprawdę wygórowane w porównaniu z jakością, zapewnianą przez tego znakomitego znawcę jazdy po stolicy. Konkurencja nie ma z nim żadnych szans, skoro oferta jest z jednej strony świetna pod względem tempa dostarczania zleceniodawcy, gdzie trzeba, a ponadto nie zrujnuje nikogo finansowo. Kolejnym walorem kierowcy, o jakim właśnie mowa, jest jego dyskrecja. Można być całkowicie pewnym co do tego, że jakakolwiek rozmowa absolutnie nie wydostanie się poza obszar zamknięty w ścianach samochodu, którym się on porusza wożąc swojego klienta.

PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa

Wynajem kierowcy
PoKielichu.pl
to bezpieczeństwo

W celu zagwarantowania państwu 100% bezpieczeństwa nasza firma posiada polisę ubezpieczeniową OC. Obejmuje ona wszystkie szkody w mieniu wyrządzone przez naszego kierowcę w trakcie wykonywanej usługi. Dotychczas nie odnotowaliśmy żadnej szkody. Nasz zespół tworzą wykwalifikowani kierowcy którzy wiedzą co to bezpieczeństwo.

Rabaty i promocje

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy rabaty – 10% i 15%.

Rabat 10%

Wystarczy że będziesz regularnie korzystał z usług odprowadzania pojazdów, każde zlecenie jest przez nas odnotowywane, przy 10-tym zleceniu otrzymują Państwo rabat 10% na stałe oraz kartę stałego klienta. Nasz kierowca poinformuje o otrzymaniu rabatu i weźmie od Państwa dane do wysłania karty stałego klienta.

Rabat 15%

Co zrobić aby uzyskać rabat 15% ? Wystarczy polecić nas znajomemu. Podaj nasz i swój numer znajomym, Twój znajomy decyduje się skorzystać z naszych usług i podaje nam Twój numer telefonu, my to rejestrujemy. Jeżeli 10-ciu Twoich znajomych tak zrobi otrzymujesz rabat 15% na stałe oraz kartę stałego klienta.

Promocja na start

Promocja na start – jeżeli korzystasz z naszych usług pierwszy raz przysługuje Ci jednorazowy rabat 10%. Upomnij się u kierowcy, jeżeli jedziesz z nami pierwszy raz.

Kontakt
Kliknij i zadzwoń: (+48) 733 52 52 52

PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa
PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa

Adres: ul. Broniewskiego 97, 01-876 Warszawa

E-mail:

Telefony:

Zamów szofera: (+48) 733 52 52 52

Zamów szofera: (+48) 796 755 153

Polub nas na Facebook'u